6 кращих безкоштовних альтернатив Windows Movie Maker

6 лучших бесплатных альтернатив Windows Movie Maker

Windows Movie Maker від Microsoft був однією з найбільш популярних програм для редагування відео в протягом дуже довгого часу. Він був безкоштовним, простим у використанні і відповідав вимогам більшості користувачів. Але Microsoft більше не зацікавлена в його розвитку, тому нам доводиться шукати альтернативу улюбленому додатком.

На щастя, існують безкоштовні програми, які можуть безболісно замінити Movie Maker. Ось кращі з них.

1. Ezvid

Ezvid – це один з найбільш простих видеоредакторов в світі. Його основна функція – запис відео з екрана вашого комп’ютера. Тим не менш, він також підтримує завантаження уже наявних відеороликів. Інтерфейс програми настільки простий, що вам не знадобляться ніякі інструкції або керівництва. Набір інструментів невеликий, але цього достатньо, щоб створювати ролики так само ефективно, як і в Movie Maker. У Ezvid є тільки один недолік. На початку кожного відео буде згадка про те, що воно створено за допомогою цієї програми.

6 лучших бесплатных альтернатив Windows Movie Maker

2. VideoLAN Movie Creator

VideoLAN Movie Creator – це простий редактор від творців популярного плеєра VLC. Основною його перевагою є те, що він здатний працювати практично з усіма існуючими форматами аудіо і відео. VideoLAN Movie Creator присутній на всіх десктопних операційних системах. Відкритий вихідний код дозволяє додатком швидко розвиватися і бути дуже гнучким.

3. Avidemux

Avidemux — ще один простий відеоредактор, який повністю повторює функціонал Movie Maker. Це дуже стабільний і просте у використанні додаток. Воно доступно не тільки Windows, але і на Linux і Mac OS X. Вас може розчарувати інтерфейс Avidemux, який і справді виглядає застарілим, але це компенсується зручністю. Працювати з цим додатком зможуть навіть не дуже впевнені користувачі комп’ютерів.

Читайте також: 15 кращих додатків для електронної пошти

6 лучших бесплатных альтернатив Windows Movie Maker

4. VSDC Free Video Editor

VSDC Free Video Editor — це більш складний і просунутий відеоредактор, ніж більшість інших альтернатив Windows Movie Maker. З натяжкою його можна навіть назвати професійним інструментом, але для його використання не потрібно володіти ніякими специфічними навичками. VSDC Free Video Editor вміє працювати з відео в 4К, тому його не варто ігнорувати.

5. VideoPad Video Editor

VideoPad Video Editor виглядає як додаток з епохи Windows XP. Але в нашому випадку це навіть непогано, адже Movie Maker перебував на піку саме в ті часи. Додаток не намагається бути оригінальною, вона просто повторює функціонал і інтерфейс легендарного редактора від Microsoft. Існує платна версія VideoPad Video Editor, яка володіє деяким додатковим функціоналом, але це не повинно бути цікавим користувачам, які шукають альтернативу для Movie Maker.

6 лучших бесплатных альтернатив Windows Movie Maker

6. Shotcut

Shotcut – один з фаворитів серед альтернатив Movie Maker. Програма працює з безліччю форматів файлів, виглядає приємно і цілком сучасно, а також є дуже простий у використанні. Набір інструментів не можна назвати багатим, але додаток більш функціональний, ніж відеоредактор від Microsoft.

Читайте також: 8 відмінних додатків для зберігання фото