6 хитрощів, які допомагають японцям бути найздоровішою нацією

6 хитростей, которые помогают японцам быть самой здоровой нацией

Як відомо, японці б’ють всі рекорди по довголіттю і є найздоровішою нацією в світі. Сьогодні ми розповімо вам про унікальні практики від японського вченого Кацудзо Ніші, який зумів побороти власні хвороби і допоміг оздоровитися тисячам людей.

Тверда постіль

Для здоров’я хребта необхідно стежити за своєю поставою як вдень, так і вночі. Сон на твердому ліжку допоможе вам запобігти сколіоз і пошкодження внутрішніх органів.

6 хитростей, которые помогают японцам быть самой здоровой нацией

Тверда подушка

Японці переконані у тому, що викривлення шиї може привести до ранньої смерті, тому краще спати на твердій подушці циліндричної форми і класти її під 3-й і 4-й хребці.

Оздоровчі вправи

Вправа №1: Лягайте спиною на підлогу, вирівняйте ноги, стопи натягніть на себе. Потягніть ліву п’ятку вперед, а ліву руку вгору. Повторіть те ж саме з протилежного п’ятою і рукою. Потім відведіть руки за голову і покладіть долоні під 3-й і 4-й хребці, ноги з’єднайте, а стопи відведіть в різні сторони. Рухайте ногами вліво і вправо протягом декількох хвилин, відчуваючи вібрацію у всьому тілі.

Вправа №2: Лягайте спиною на підлогу, під 3-й і 4-й шийні хребці покладіть тверду подушку циліндричної форми. Підніміть напівзігнуті руки і ноги у вертикальне положення. Виконуйте вібруючі рухи всім тілом в перебігу декількох хвилин.

6 хитростей, которые помогают японцам быть самой здоровой нацией

Вправа №3: Лягайте спиною на підлогу, під 3-й і 4-й шийні хребці покладіть тверду подушку циліндричної форми. З’єднайте стопи, зігнувши коліна, потім з’єднайте долоні, тримаючи руки на грудях. Не роз’єднуючи долоні, відведіть руки за голову, а потім поверніть їх на сонячне сплетіння. Повторіть вправу кілька разів.

Вправа №4: Прийміть позу лотоса, руки розташуйте на гомілку ноги, яка знаходиться зверху. Розслабте плечі, поверніть голову вправо і подивіться на свою спину, повторіть теж саме в іншу сторону. Виконайте наступний підхід, тримаючи руки над головою.

6 хитростей, которые помогают японцам быть самой здоровой нацией

Регулярно слідуючи рекомендаціям японського професора Кацудзо Ніші, ви зможете помітно поліпшити своє здоров’я, що спричинить за собою і інші позитивні зміни у вашому житті.

  • Читайте також: 11 фільмів, які надихають на зміну життя