6 факторів, які впливають на ефективність біологічних добавок

6 факторов, которые влияют на эффективность биологических добавок

Незважаючи на різноманітність органічних продуктів, в сучасних умовах мало кому вдається правильно харчуватися. Виною всьому надто швидкий темп життя, який зростає з кожним днем. Не дивно, що багато використовують різні біологічні добавки, щоб допомогти своєму організму справитися з не самими сприятливими умовами.

Ось від яких факторів залежить вплив цих добавок на ваш організм.

1. Відправна точка

Самим важливим фактором є стан вашого організму в момент, коли ви почали приймати біологічні добавки. Наприклад, якщо ви страждаєте від нестачі вітаміну D і магнію, то швидких результатів очікувати не варто. Для нормалізації їх рівня потрібно чимало часу.

6 факторов, которые влияют на эффективность биологических добавок

2. Дозування

Навіть правильний вибір біологічних добавок не гарантує позитивних змін у вашому організмі. Справа в тому, що вирішальну роль грає дозування. Визначити її можна тільки завдяки детальному обстеженню. Якщо ви маєте намір вживати такі добавки, то почніть з візиту до фахівця.

3. Якість

На жаль, далеко не всі біологічні добавки однаково якісні. Якщо у вас немає рецепту від лікаря, то уважно вивчайте етикетки. У складі добавок і вітамінних комплексів не повинно бути цукру, рисового борошна і штучних барвників. Буде чудово, якщо ви проведете невелике власне дослідження, порівнявши продукцію декількох виробників.

6 факторов, которые влияют на эффективность биологических добавок

Читайте також: 7 міфів про здоров’я, які заперечують дієтологи

4. Особливості організму

При виборі біологічних добавок не варто покладатися виключно на рекомендації знайомих. Справа в тому, що ефективність цих препаратів сильно залежить від особливостей організму. Навіть лікарі не завжди можуть визначити доцільність прийому тієї чи іншої добавки.

5. Швидкість абсорбції

Ефективність біологічних добавок прямо залежить від здібності вашого організму засвоювати поживні речовини. Існує багато різних причин, чому абсорбція може проходити дуже повільно. Наприклад, запалення стінок кишечника в рази знижує ефективність прийому добавок.

6 факторов, которые влияют на эффективность биологических добавок

6. Харчування

Потрібно розуміти, що біологічні добавки – це всього лише невелике доповнення до поживним речовинам, які ви повинні отримувати з їжі. Якщо ви не почнете правильно харчуватися, то в прийомі добавок не буде ніякого сенсу.

Читайте також: 5 порад для тих, хто хоче почати здоровий спосіб життя