6 фактів про холодному кави, які дозволять полюбити цей напій

6 фактов о холодном кофе, которые позволят полюбить этот напиток

Влітку асортимент кожної поважаючої себе кав’ярні обов’язково поповнюється холодним кави і коктейлями на його основі. Так що ж таке холодний кави і як його готувати? Експерт розповів про тонкощі приготування холодної кави Marie Claire.

Фішки холодної кави!

Заварювання Cold Brew

6 фактов о холодном кофе, которые позволят полюбить этот напиток

Справжній холодний кави – це не просто остиглий кави заварений стандартним способом або гарячий кави з льодом. Така кава готується шляхом холодного заварювання протягом 8-24 годин.

Відмінність смаків

Остиглий кави, на відміну від завареного холодним способом, збереже притаманну кислинку і гіркота. Кава cold brew цими смаковими якостями не володіє.

6 фактов о холодном кофе, которые позволят полюбить этот напиток

Аромат

Аромат у cold brew менш інтенсивний, ніж у приготованого стандартним «гарячим» способом, але зберігається довше.

Читайте також 7 рецептів кави, якими можна поліпшити ранок

Рівень кофеїну

Безумовно, цей показник залежить від багатьох факторів – сорти кави, методу і ступеня обжарювання, кількості води – але, найчастіше, cold brew містить більше кофеїну.

Користь

6 фактов о холодном кофе, которые позволят полюбить этот напиток

Так як цей спосіб заварювання ще мало вивчений, інформації небагато. Головне, до чого поки прийшли дослідники, це менша кислотність холодної кави – тобто, для травлення він краще, ніж гарячий.

Способи охолодження

Кожен літній сезон надихає фахівців на нові винаходи в меню прохолодних кавових напоїв. Приміром, з еспресо, тоніка льоду виходить прекрасний освіжаючий коктейль. Також популярним є кава, насичений азотом – нітро-кави. Ці новинки обов’язково варто спробувати.

Навіть якщо ви є переконаним прихильником чаю або традиційного гарячого кави, подегустируйте меню холодних кавових напоїв і cold brew – ви відкриєте нові грані смаку цього напою і обов’язково знайдете свій улюблений холодний рецепт.

Читайте також Як випита чашка кави вранці впливає на калорійність вашого харчування