6 додатків для знайомств, які допоможуть відшукати пару

6 приложений для знакомств, которые помогут отыскать пару

У століття технологій навіть познайомитися можна за допомогою спеціальних програм і додатків. Хто знає, може бути програма виявить збіг, який переросте у любов з першого погляду чи дружбу на все життя?

Badoo

Найбільша мережа знайомств в світі. При реєстрації нового користувача програма пропонує ввести мета реєстрації – просте спілкування, побачення і т. д. Можливості Badoo дозволяють переглянути, хто перебуває поблизу, а також з ким ви могли бачитися в місті.

Інтерфейс інтуїтивний і зручний, є можливість відеодзвінків, а також режим пошуку двійників – пошук людей, схожих на вас, або на симпатичних вам знаменитостей.

6 приложений для знакомств, которые помогут отыскать пару

Мамба

Додаток для тих, хто шукає свою любов. Є зручна система пошуку з можливістю вибору вакансій параметрів. Окремо можна ознайомитися зі списком тих, хто переглянув ваш профіль.

Анкети дуже інформативні за рахунок можливості реєстрації через будь-яку соціальну мережу.

MyLove

Простий інтерфейс для безпроблемного спілкування з протилежною статтю або пошуку відносин. Доступні докладні анкети, геолокація, коментарі до фото та можливість анонімного знайомства. Також можна здійснити пошук по країні.

6 приложений для знакомств, которые помогут отыскать пару

ДругВокруг

Якщо оцінювати сервіси надаються можливостям, це додаток – лідер. Безкоштовне інформування про тих, хто дивився ваш прфиль, анонімне спілкування, голосові повідомлення, яскраві стікери і налаштування безпеки – все це лише мала частина можливостей програми.

LovePlanet

Як і в Badoo, необхідно вказати мету реєстрації. З урахуванням цієї інформації буде формуватися підбір найближчих до вас користувачів. Є можливість анонімного спілкування. Новинкою програми є трансляції, які активно використовуються.

6 приложений для знакомств, которые помогут отыскать пару

Tinder

Напевно, найвідоміший сервіс знайомств, що дозволяє без зайвих дій почати пошук і переглядати тисячі фотографій користувачів, відзначаючи рухами в сторони свою симпатію або антипатію.

Платна версія передбачає необмежену кількість лайків і деякі інші переваги.

 

 

Читайте також 10 додатків, з якими ви почнете все встигати