6 частих дитячих хвороб, про які мало говорять

6 частых детских болезней, о которых мало говорят

Багато молоді батьки почуваються винними, коли у дитини з’являються проблеми зі здоров’ям, які помилково пов’язують з поганою гігієною. Але насправді захворювання, про які не прийнято говорити вголос, мають зовсім інші причини.

Ось найбільш поширені дитячі хвороби і способи рішення проблем.

1. Неприємний запах з рота

У дорослих причиною несвіжого дихання можуть стати хвороби ясен і порушення травлення, але у дітей все значно простіше. Зазвичай неприємний запах з’являється з-за того, що дитині складно якісно почистити зуби. Справа в тому, що навчити дитину правильно користуватися зубною щіткою і ниткою не так вже й просто. Спробуйте проконтролювати виконання гігієнічних процедур і допоможіть порадами.

6 частых детских болезней, о которых мало говорят

2. Себорея

Себорейний дерматит з’являється не з-за поганої гігієни. Причина набагато складніше – надлишок в організмі дитини материнських гормонів. Але турбуватися не варто, оскільки ця проблема не викликає ніякого дискомфорту у дітей. Зазвичай себорея не вимагає лікування, адже організм людини здатний самостійно розібратися з гормонами. Але якщо ви хочете прискорити процес, то можете акуратно втирати в шкіру голови дитини мінеральні масла. Після цього варто ретельно вимити волосся.

3. Бородавки

Поява бородавок провокує вірус папіломи, заразитися яким може абсолютно будь-яка людина. На щастя, зазвичай це не призводить ні до яких серйозних наслідків. Так, бородавки виглядають не дуже привабливо, але лікувати їх не треба. Імунна система дитини справляється з проблемою самостійно практично в 100% випадків. Головне прослідкуйте, щоб діти не пошкоджували бородавки, намагаючись відірвати або роздряпати їх.

6 частых детских болезней, о которых мало говорят

Читайте також Як вирішити питання частих застуд у дитини

4. Ентеробіоз

Ентеробіоз – це зараження організму паразитами, яких часто називають гостриками. Уберегти дитину від цієї неприємності практично неможливо, оскільки яйця глистів передаються навіть при вдиханні інфікованої пилу. На щастя, ці паразити не здатні завдати організму ніякої шкоди. Лікується ентеробіоз дуже просто. Зазвичай достатньо прийому однієї маленької таблетки.

5. Педикульоз

Воші асоціюються у нас виключно з неблагополучними сім’ями, хоча зіткнутися з цією проблемою може абсолютно будь-яка дитина. Погана гігієна тут ні при чому, оскільки воші не особливо перебірливі істоти. На жаль, на сьогодні не існує ніяких профілактичних засобів проти педикульозу. Однак вилікувати його дуже просто. Сучасні аптечні засоби гарантують практично 100% результат.

6 частых детских болезней, о которых мало говорят

6. Герпес

Вірусом герпесу інфіковано практично все населення Землі, тому позбутися його неможливо. На щастя, в більшості випадків цей вірус ніяк себе не проявляє. Причиною для утворення ранок на губах може стати різке зниження імунітету. Лікується це спеціальними мазями на основі ацикловіру. Щоб запобігти неприємні симптоми, досить підтримувати імунітет на належному рівні.

Читайте також 10 рецептів, як побороти заколисування дитини