5 звичок, які допоможуть зберегти ноги здоровими

5 привычек, которые помогут сохранить ноги здоровыми

Наші ноги отримують серйозну навантаження не тільки під час занять фітнесом, але і в повсякденному житті. Особливо це актуально для любительок високих підборів. Щоб запобігти появі неприємних травм, потрібно тренувати свої стопи.

Ось кілька ефективних вправи для стоп, які варто виконувати щодня.

Вправа 1

Сядьте на підлогу і витягніть ноги вперед. Складіть рушник і помістіть його трохи нижче пальців правої ноги. Тепер тримайтеся за краю рушники і потягніть його до себе. Ногу злегка відірвіть від підлоги, але не згинайте її в коліні. Утримуйте таке положення 15-30 секунд. Повторіть 3 рази, а потім змініть ногу.

5 привычек, которые помогут сохранить ноги здоровыми

Вправа 2

Сядьте на стілець і покладіть рушник біля своїх ніг. Тепер спробуйте його підняти, вхопившись за нього пальцями ніг. Намагайтеся випрямляти ногу повністю і піднімати її вгору максимально високо. Виконайте по 5 повторів для кожної ноги.

Вправа 3

Встаньте на край сходинки так, щоб п’ятки опинилися без опори. Тепер опустіть їх максимально низько. Потримайте позицію протягом 10-15 секунд. Повторіть вправу 10 разів. Це запобігає розвиток підошовного фасциїту практично з 100% вірогідністю.

5 привычек, которые помогут сохранить ноги здоровыми

Вправа 4

Сядьте на стілець і витягніть ноги вперед. Тепер постарайтеся розсунути пальці таким чином, щоб вони не торкалися один одного. Утримувати позиції на протязі 5 секунд, а потім розслабте всі м’язи. Повторіть 10 разів.

Вправа 5

Візьміть м’яч для гольфу і покладіть на нього стопу. Тепер починайте катати її по підлозі, задіявши всю поверхню стопи. Виконуйте вправу протягом 2-3 хвилин для кожної ноги. В якості альтернативи можна використовувати тенісний м’яч.

5 привычек, которые помогут сохранить ноги здоровыми

Читайте також: 3 перевірених методу поліпшення біговій техніки