5 вправ з медболом для збільшення сили і витривалості

5 упражнений с медболом для увеличения силы и выносливости

Медбол – це важкий м’яч (до 20 кілограмів), який досить часто використовується у фітнесі. Сьогодні набір цих снарядів можна зустріти практично в кожному спортзалі. Вправи з медболом відмінно підходять для збільшення витривалості і сили, тому не варто їх ігнорувати.

Ось 5 найбільш ефективних вправ з медболом, які варто включити в свої тренування.

1. Стрибки

Станьте рівно, розташувавши ноги на ширині плечей і тримаючи медбол біля грудей. Потім сядьте, відводячи таз назад і опустивши м’яч вниз. З положення виконайте присідання стрибок вперед, повернувши медбол в початкове положення. Повторіть вправу 10-12 разів.

5 упражнений с медболом для увеличения силы и выносливости

2. Кидки в стіну

Встаньте на коліна перед стіною, утримуючи м’яч біля грудей. Потім киньте медбол в стіну, опустившись на коліна. Поверніться у вихідне положення і постарайтеся зловити снаряд. Повторіть 15-20 разів.

3. Віджимання

Техніка віджимань від медболов практично нічим не відрізняється від класичного варіанту цієї вправи. Просто покладіть долоні на м’ячі і опускайте корпус, зберігаючи рівновагу. Цей вид віджимань забезпечує додаткове навантаження на м’язи рук і плечей, тому вправа буде корисним для тих, хто хоче зробити своє тіло більш рельєфним.

5 упражнений с медболом для увеличения силы и выносливости

4. Кидки від грудей

Це вправа запозичене з баскетболу. Найкраще виконувати з партнером по тренувань, але ви можете кидати м’яч і стіну. Встаньте рівно, утримуючи м’яч біля грудей. Зробіть крок вперед і киньте м’яч, ніби робите передачу під час гри в баскетбол. Потім приймете відповідну передачу від партнера або зловіть відскік від стіни.

5. Кидки з присідання

Встаньте рівно, тримаючи медбол перед собою. Потім виконайте максимально глибоке присідання, відводячи таз назад. Під час підйому киньте м’яч вгору і підготуйтеся зловити його. Це вправи потрібно виконувати в максимально високому темпі.

Читайте також 5 вправ, які урізноманітнюють ваші тренування