5 вправ чемпіонки світу з тенісу, які збережуть відмінні форми

5 упражнений чемпионки мира по теннису, которые сохранят отличные формы

Даніела Хантухова – відома тенісистка, поділилася з Women Fitness вправами, які допомагають тримати тіло в тонусі. Вона розповіла про те, як залишатися у формі і полюбити спорт.

Далі ви дізнаєтеся про 5 вправах, які допоможуть прокачати всі м’язи.

Вправа № 1: присідання

Виконання: станьте прямо, ноги поставте трохи ширше ширини плечей, опустіть плечі. Далі відведіть стегна назад і зігніть коліна (вагу тіла перенесіть на п’яти). Зробіть 3 підходи по 12 разів.

Вправа № 2: випади

Виконання: станьте прямо, випряміть спину, зведіть лопатки і опустіть руки вздовж тіла. Потім зробіть крок вперед правою ногою, перемістивши на неї вагу (ліве коліно не повинно стосуватися підлоги).

5 упражнений чемпионки мира по теннису, которые сохранят отличные формы

Вправа № 3: перекочування фітболу

Виконання: ляжте на спину, ступні покладіть на фітбол. Підніміть корпус з землі так, щоб верхня частина спини торкалася підлоги. Тримайте тіло прямо, підтягніть м’яч до себе і поверніть його назад. Повторіть 15 разів.

Вправа № 4: планка

Виконання: прийміть упор лежачи, упріться руками і пальцями ніг в підлогу, корпус тримайте прямо і напружте м’язи живота. Виконуйте 30-60 секунд, з часом збільшуйте час.

5 упражнений чемпионки мира по теннису, которые сохранят отличные формы

Вправа № 5: піднімання з фітболом

Виконання: ляжте на спину, зігніть коліна на 90 градусів. Візьміть фітбол двома руками, потім підніміть корпус і поверніться у вихідне положення.

Читайте також 10 великих вправ, які прокачують одночасно все тіло