5 веселих ігор на свіжому повітрі, які варто спробувати на пікніку

5 веселых игр на свежем воздухе, которые стоит попробовать на пикнике

Коли на вулиці чудова погода, дуже важко змусити себе йти в тренажерний зал. Але разом з тим не хочеться позбавляти себе тренування. Що ж робити в такому випадку? Влітку ви можете знайти чимало розваг з друзями – ігри, які не тільки піднімуть ваш командний дух, розвеселять, але і стануть прекрасною альтернативою кардіотренування. Почніть худнути і покращувати фізичну силу всією компанією. Це ефективно, легко і весело!

Твістер

5 веселых игр на свежем воздухе, которые стоит попробовать на пикнике

Перевага гри в тому, що в неї можуть грати люди будь-якого віку. Нерідко її влаштовують вдома, але твістер на свіжому повітрі не менш цікавий: ви поліпшите гнучкість, рівновага, стійкість, а також весело проведете час з друзями. Важко втриматися і не засміятися, дивлячись, як друзі (та і ви самі) приймаєте витончені пози. Суть гри в тому, що ведучий крутить рулетку і каже гравцям, куди їм ставити свої руки і ноги (гравець вибирає вільний коло названого провідним кольору).

Вишибали

Любили цю гру в дитинстві? Пора згадати її правила: дві людини з компанії призначаються вишибалами, вони встають на відстані в 20 метрів один від одного. Інші учасники стають між вишибалами і починають тікати від м’яча. Якщо вибивала потрапляє у кого-то, ця людина стає на його місце. Ця гра здається дитячим розвагою, але насправді вона допоможе вам поліпшити швидкість реакції та координацію, зміцнить м’язи ніг і підвищить витривалість.

Фрісбі

5 веселых игр на свежем воздухе, которые стоит попробовать на пикнике

Гра в літаючу тарілку має безліч форм, але ми радимо кидати диск на значну відстань, щоб ваш партнер не просто зловив його, а щоб йому довелося бігти за ним. Грати можна як в парі, так і командами. Ця рухлива гра дозволить вам за 1 годину позбутися від 200 калорій. Ви не помітите, що перенапрягаетесь, так як гра цікава і допоможе вам зміцнити м’язи ніг, а також розвинути спритність рук.

Волейбол

Спортивна гра у м’яч включає в себе такі ефективні вправи, як присідання і стрибки. Ви зможете прокачати м’язи сідниць, ніг, рук, зробите їх більш рельєфними і підтягнутими. Суть в тому, що ви перекидати руками через сітку м’яч. Це можна робити в парку або на пляжі. Але краще, якщо грати у волейбол буде не так багато людей: адже в такому разі ви більшу частину гри будете стояти на місці і так і не поліпшите свою фізичну силу.

Бадмінтон

5 веселых игр на свежем воздухе, которые стоит попробовать на пикнике

Багато, вирушаючи на пікнік, грають у бадмінтон. Ви можете розкреслити поле і влаштувати справжні змагання з друзями. Перекидывайте воланчик на досить близькій відстані від партнера (завдяки цьому ви будете активніше грати). Бадмінтон прокачає м’язи ваших плечей і ніг, покращує роботу дихальної системи, зніме напругу в суглобах, а також допоможе позбутися від зайвих калорій. Це – крутий спосіб схуднути на свіжому повітрі.

Читайте також Самі незвичайні види спорту на свіжому повітрі, в які складно повірити