5 вечірніх цілей для схуднення, які покажуть ефект вже на наступний день

5 вечерних целей для похудения, которые покажут эффект уже на следующий день

Для багатьох вечір – найприємніше час доби, так як можна розслабитись після важкого робочого дня, відпочити і смачно поїсти. Але той, хто мріє схуднути і знайти стрункість, повинен знати, що можна подвоїти шанси на отримання фігури мрії, якщо робити певні речі в нічний час.

Влаштуйте тренування

5 вечерних целей для похудения, которые покажут эффект уже на следующий день

Ми не раз чули, що не можна займатися спортом в цей час доби, так як ми виробляємо ендорфіни і возбуждаемся так, що неможливо буде потім заснути вночі. Але Національний фонд сну вважає, що не варто відмовлятися через це від тренування. Згідно з їх дослідженням, тільки 40% людей мали проблеми з засипанням після пізньої тренування. У багатьох немає часу на те, щоб ходити в тренажерний зал, тому буде краще включити тренування в список вечірніх справ: наприклад, можете зробити розтяжку прямо вдома.

Відмовтеся від солі

Віддавайте перевагу вечеряти овочами на пару і рибою (або курячою грудкою). Це – самий ідеальний варіант для тих, хто хоче схуднути. Якщо ви будете вечеряти блюдом, яке містить багато солі, ви захочете пити. У результаті з-за цього відбудеться затримка рідини в організмі. Вранці ви прокинетеся з набряком, будете виглядати товщі, ніж це є насправді. Так що задумайтеся, а чи потрібно жертвувати своєю красою заради зайвого шматочка солоної їжі?

Готуйте їжу заздалегідь

5 вечерних целей для похудения, которые покажут эффект уже на следующий день

Їжа в ресторані або кафе швидкого харчування має так багато калорій, що не дивно, чому вага залишається незмінним. Віддавайте перевагу готувати їжу вдома, навіть якщо мова йде про перекуси. На роботі ми нерідко відчуваємо голод, заважає нам зосередитися. Замість того, щоб ласувати печивом, батончиком або чіпсами, візьміть з собою ланч-бокс з закусками. Ви точно будете знати, з чого складаються ці страви, адже самі їх готували. До того ж ви заощадите гроші і швидко вгамуєте голод. Увечері приготуйте салат або сендвічі та візьміть їх на роботу.

Купіть темні штори в спальню

Здоровий і повноцінний сон – це не тільки запорука вашого гарного самопочуття, але і швидкого схуднення. Гормон мелатонін виробляється, коли людина перебуває у темряві. Він відповідає за обмін речовин, який впливає на схуднення, тому важливо переконатися, що ніщо вам не заважає спалювати жир під час сну. Штори не повинні пропускати світло, телефон краще перевести в режим будильника – ці маленькі дрібниці істотно впливають на якість вашого сну. І чим міцніше він буде, тим більше сил, енергії і калорій-сжигателей жиру ви отримаєте.

Спіть з відкритим вікном

5 вечерних целей для похудения, которые покажут эффект уже на следующий день

Національний інститут здоров’я провів дослідження, згідно з яким людина спалює більше жиру у сні, якщо температура повітря в кімнаті невисока: при температурі 17 градусів люди втрачали на 7% більше калорій, ніж при температурі 24 градусів. Виходячи з цього, потрібно вимикати батареї і по можливості відкривати вікна на ніч, щоб кімната добре провітрювалася.

Читайте також Як прискорити обмін речовин в організмі