5 варіантів літнього відпочинку, для яких не потрібно виїжджати з України

5 вариантов летнего отдыха, для которых не нужно выезжать из Украины

Середина літа – найкращий час для відпустки. Саме зараз багато хто знаходяться в пошуку цікавих туристичних напрямків. Але проблема полягає в тому, що більшість популярних варіантів вже давно всім набридли. Сьогодні ми розповімо вам про альтернативні напрями, для яких вам не доведеться покидати межі України.

1. Бердянська коса

A post shared by Маргаритка (@margaritatyshkevich) on Sep 4, 2017 о 6:04am PDT

Пляжний відпочинок залишається найбільш затребуваним, тому поїздка в Бердянськ повинна вас зацікавити. Головна місцева визначна пам’ятка – піщана коса, яка сягає далеко в море. Саме на ній розташовуються кращі готелі і бази відпочинку. У Бердянську є всі умови для приємного відпочинку, включаючи тепле море і кілометри відмінних пляжів.

2. Шацькі озера

Без слів…..#шацькіозера #світязь #відпочинок #travel #startourdrohobych #relax #відпочинок😊

A post shared by Vasyl_fediuchka (@vasyl_fediuchka) on Jul 6, 2018 at 2:02pm PDT

Якщо вам набридли морські пляжі, але ви не можете уявити собі відпочинок без водойми, то сміливо вирушайте на Шацькі озера. Вони зустрінуть вас кришталево чистою водою, дивно красивою природою і найчистішим повітрям. У безпосередній близькості розташовані кілька непоганих баз відпочинку, тому з поселенням проблем виникнути не повинно.

3. Терпеньевские джерела

A post shared by Вероніка (@kukuni444ka) on Jul 3, 2018 at 9:36am PDT

Відпустка – це не тільки час для відпочинку, але і для оздоровлення. Якщо ви згодні з цим твердженням, то відвідини знаменитих Терпеньевских джерел може стати відмінним варіантом. Вода з місцевих копалень дуже багата іонами срібла і має приємний смак. Також тут вам обов’язково запропонують безліч цікавих екскурсій по історичним і навіть містичних місцях.

4. Карпатський трамвай

#карпатськийтрамвайчик #західнаукраїна #карпати

A post shared by Ольга Чорна (@olgafelix1012) on Jan 28, 2018 at 2:39am PST

Якщо ви хочете сповна насолодитися Карпатами, але у вас немає часу на тривалу подорож, то поїздка на вже легендарному місцевому трамваї – це найкращий варіант. Ця невелика екскурсія занурить вас в місцевий колорит і дозволить детально розглянути неймовірно красиві гірські пейзажі.

5. Одеса

А ну ка, а зараз на фото рассветт чи захід? Як завжди цей шикарний, ніжний кадр @ann_teplya4ok

A post shared by Одеса (@insta_odessa) on Jun 25, 2018 at 4:51am PDT

Одеса – це завжди актуальний варіант для відпустки. Для більшості відпочиваючих це місто асоціюється не тільки з гарними пляжами, але і з цим веселощами. Тут дійсно кожен зможе знайти цікаву розвагу. Влітку в Одесі проходить величезна кількість фестивалів та різноманітних заходів на будь-який смак.

Читайте також: 12 лайфхаков для вдалої фотосесії в купальнику