5 важливих питань, які потрібно задати потенційному тренеру

5 важных вопросов, которые нужно задать потенциальному тренеру

Лише 4% людей знаходять свого «інструктора мрії». Кожен п’ятий, хто ходить в тренажерний зал, вважає, що інструктори з фітнесу – дуже важливий фактор, який допомагає дотримуватися плану тренування протягом тривалого часу. Дійсно. Особистий тренер може стати вашим мотиватором, консультантом і навіть другом. Він підкаже вам, як виконувати ті чи інші вправи, розкриє секрети фітнесу або правильного харчування.

Особистий тренер – це «дороге задоволення», але з іншого боку він підбере програму тренування особисто під вас, в той час як на групових заняттях викладач повинен орієнтуватися на групу, а не на кожну людину.

Чи впевнені ви, що ця людина вам підходить? Звичайно, можна намагатися шукати ідеального тренера методом проб і помилок. Але краще буде, якщо ви заощадите час і гроші і відразу визначитеся, чи варто вам записуватися до цього інструктору. Саме тому ми пропонуємо вам задати кілька важливих питань потенційного тренера, щоб переконатися, що він відповідає вашим фітнес-цілей.

«Наскільки ви компетентні?»

5 важных вопросов, которые нужно задать потенциальному тренеру

Найбільш важливою якістю особистого тренера є висока кваліфікація. Дізнайтеся, чи є у нього дипломи, сертифікати та інші докази його компетентності. Вони можуть мати навіть медичну освіту, або бути фахівцями по здоровому харчуванню. Це – те, що вам потрібно? Тоді ви знайшли свого тренера.

«Як ви включаєте «веселощі» тренування?»

Незважаючи на те, що людина може вам здатися доброзичливим, це не означає, що тренування буде такою ж. Головний виконавчий директор BXR в Лондоні Ольга Сардарова вважає, що фітнес перестав бути тим, що люди повинні робити: він став частиною і способом їх життя. Тому потрібно, щоб тренування приносили задоволення, щоб вони були різноманітними і цікавими. З таким підходом ви довше будете мотивовані і з задоволенням будете ходити на тренування.

«Чи Можете ви дати поради по харчуванню?»

5 важных вопросов, которые нужно задать потенциальному тренеру

Згідно зі статистикою, чоловіки частіше за жінок задають це питання, так як він має для них величезне значення. Це пов’язано з тим, що чоловіки мають потребу в строгій дієті, коли будують м’язову масу. Їм важливо знати, що слід їсти, щоб закріпити результат тренування. Тренер допоможе вам швидше наростити м’язову масу, а також може порадити, яке харчування і дієта сприяють втраті ваги. Якщо для вас це важливо, не забудьте дізнатися, має потенційний тренер відповідні знання.

«Який у вас стиль тренування?»

Дізнайтеся також про підхід тренера: чи будуть його заняття інтенсивними, або він воліє невимушені заняття з помірним навантаженням. Той, хто воліє такі тренінги, як HIIT, буде шукати напористого тренера, який підштовхне до хорошим результатам, шанувальники йоги віддадуть перевагу тренера зі спокійним характером. Як бачимо, ви повинні шукати тренера, який відповідає вашим перевагам у фітнесі.

«Слід мені ходити на ваші групові заняття?»

5 важных вопросов, которые нужно задать потенциальному тренеру

Буде відмінною ідеєю іноді приходити на групові заняття, щоб урізноманітнити тренування, підтримувати ваш інтерес у фітнесі і чергувати інтенсивність тренувань. Займаючись в групі, у вас буде можливість спілкування, пошуку нових компаньйонів, цілі у фітнесі яких збігаються з вашими.

Це важливий досвід, який дозволить вам зберегти мотивацію і прагнути до кращого, навіть якщо не все виходить. Дізнайтеся у тренера про його групових заняттях, подумайте, чи підійдуть вони вам. Звичайно, якщо ви не любите такі тренування, вам варто зосередитися лише на індивідуальних заняттях. Але комбінація групових та індивідуальних дозволить вам швидше досягти цілей, які ви перед собою ставите.

Читайте також 10 головних помилок новеньких в спорті