5 технологічних тенденцій, які підкорили 2018 рік

5 технологических тенденций, которые покорили 2018 год

Минулий рік був дуже продуктивним і цікавим з точки зору презентацій нових технологій. Тепер настав час втілити все це в життя. Завжди цікаво спостерігати за впровадженням нових технологій у власні продукти, тому 2018 рік обіцяє бути дійсно цікавим.

Звичайно, ніякої революції не варто очікувати, але значні зміни вже відбуваються. Ось на що варто звернути увагу в першу чергу.

5 технологических тенденций, которые покорили 2018 год

1. Штучний інтелект стане дійсно корисним

Про штучному інтелекті було багато розмов в минулому році, але тепер він стане набагато ближче до звичайним користувачам. Наприклад, Netflix активно впроваджує його в свій стриминговый сервіс. Система рекомендацій ставати більш логічною і зручною, але головне не це. З недавніх пір Netflix використовує AI для стиснення кожного окремого кадру. Це дозволяє надавати максимально якісне відео, але при цьому економити трафік користувачів.
Alexa та інші голосові асистенти – ще один приклад використання штучного інтелекту. Вони помітно порозумнішали, але розробники обіцяють здивувати нас новими можливостями вже найближчим часом.

2. Послуги на вимогу» стануть більш розповсюдженими

Сучасний ринок B2C збудований саме на послугах «на вимогу», але тепер прийшов час для модернізації сегмента B2B. Така модель дозволить компаніям платити за різні послуги тільки в тому випадку, якщо вони дійсно потрібні. Поступово звичні контрактні відносини підуть у минуле. Наприклад, підприємства більше не будуть містити цілі юридичні відділи, адже вони зможуть замовляти послуги по мірі необхідності.

5 технологических тенденций, которые покорили 2018 год

3. Електронна комерція буде стрімко розвиватися

Немає жодних сумнівів, що майбутнє саме за електронною комерцією. Продажу товарів в інтернеті продовжують зростати, адже така модель вигідна не тільки покупцям, але і виробникам. Немає ніякого сенсу утримувати традиційні магазини, якщо у вас є можливість пропонувати свої товари в інтернеті. Зростаюча конкуренція в сегменті електронної комерції буде сприяти значному поліпшенню якості наданих послуг.

4. VR і AR стануть ближче до звичайним користувачам

Технології віртуальної і змішаної реальності поки що не стали масовими, але все говорить про те, що індустрія готова зробити величезний крок вперед. VR і AR знаходять застосування не тільки в сфері розваг, але і у виробничому та науковому сегменті. Наприклад, гарнітура Microsoft HoloLens вже активно використовується медиками і будівельниками.

5 технологических тенденций, которые покорили 2018 год

5. Технологія Blockchain торкнеться всі сфери життя

Криптовалюта Bitcoin – найбільш відомий приклад використання технології Blockchain. Проте такий сценарій не є єдиним. Blockchain – це свого роду журнал, у якому не передбачена можливість видалення занесених даних. Завдяки цьому всі фінансові відносини можуть стати повністю прозорими. Багато що вказує на те, що незабаром навіть прості покупки в інтернеті будуть відбуватися з використанням цієї технології.

Читайте також: 12 корисних веб-додатків, про які ви не знали