5 тактик для підвищення самовпевненості

5 тактик для повышения самоуверенности

Нав’язана сучасними медіа картинка ідеального жіночого тіла змушує потіти в спортзалі кожен день і відмовлятися від улюбленого тортика, але ви все одно незадоволені своїм тілом? Дуже поширена проблема в наш час. Більш того, часто навіть спортивним дівчатам з рельєфними кубиками преса не подобається їх відображення в дзеркалі. Звичайно, немає межі досконалості, однак такий перфекціонізм не дає розправити крила і відчути всі барви життя. Це ще раз доводить, що схуднення вимагає не тільки фізичних зусиль, але і психологічної перебудови. Використовуйте ці п’ять тактик, щоб знайти нарешті впевненість у собі і полюбити своє тіло:

5 тактик для повышения самоуверенности

Прибрати зі свого життя токсичних людей

Токсичні (що в буквальному перекладі означає «отруйні», «отруйні») люди — це ті, хто приносить у ваше життя біль і розчарування. Вони постійно намагаються опустити вас на землю, підрізати вам крила і в цілому вічно чимось незадоволені. Поруч з ними гасне весь запал рухатися вперед і досягати своєї мети. У кожного є такі люди в оточенні. Так от, якщо не хочете збитися з правильного шляху, скоріше позбавтеся від них — не в буквальному сенсі, звичайно, а просто максимально скоротіть, а краще і зовсім припините, спілкування з ними. Знайдіть однодумців, запишіться в клуб по інтересам, якщо ходите в зал — подружіться з місцевими завсідниками. Зрештою, кожна людина — це сума всіх людей, з якими він спілкується. Гарненько подумайте над цією фразою і зробіть правильні висновки.

  • Читайте також: 4 звички, які заважають вам стати щасливішими і впевненіше

Практикувати автотренінг

Мало хто не чув відому фразу з практично однойменного радянського фільму «Я найчарівніша і найпривабливіша». Ви можете змінити текст, але посилання має бути тим же. Так, прагнення до позитивних змін — це дуже добре, але ви також повинні любити себе і такий, яка ви є зараз.

Спочатку таке самонавіювання буде здаватися нісенітницею, але подумайте самі, скільки разів ви робили те ж, тільки в негативному контексті, називаючи себе товстого, недоладним і так далі. Просто спробуйте змінити вектор. Загалом психологи радять хвалити себе вголос 5-10 хвилин в день. Буде ще краще, якщо ви будете записувати риси, які вам особливо подобаються в собі. Як тільки ви зрозумієте, як багато хорошого є у вас вже є, то відразу ж з’явиться потенціал рухатися далі.

5 тактик для повышения самоуверенности

Замінювати негатив на позитив

Пропущені тренування, зриви в харчуванні, напади апатії — це нормальні явища, що трапляються на шляху до ідеального образу. Не варто картати себе за це і жити в передчутті нового зриву. Просто уявіть, що у вас є чарівна кнопка, натиснувши на яку можна розвіяти всю смуту, сумніви й лінь. Кожен раз, коли ви будете відчувати бажання зірватися в черговий раз, просто перемикайте свій мозок на позитив. Як тільки внутрішній голос почне шепотіти «ти не зможеш», «не берися», робіть йому наперекір. Коли зійдуть погані думки, змусьте себе подумати про щось хороше. Як тільки ви доведете цю тактику до автоматизму, ніяких зривів більше траплятися не буде.

Вибрати головну мету

Коли у людини є мета, його життя стає більш яскравою і насиченою. Якщо для того, щоб остаточно полюбити своє тіло, вам потрібно скинути зайву вагу, тоді почніть йти до цієї мети дрібними кроками — скидаючи по кілька кілограмів на тиждень/місяць. У разі якщо вам не вистачає м’язової маси, почніть відвідувати силові тренування, спостерігаючи, як поступово збільшуються в розмірах ваші сідниці, біцепси і так далі. Розуміння того, що ви рухаєтеся до більшої мети — нехай навіть маленькими кроками — істотно підвищити вашу впевненість у собі.

Контролювати своє харчування

Давно відомо, що формат харчування впливає на зовнішній вигляд набагато більше, ніж фізична активність. Ви досі не навчилися контролювати своє почуття голоду? Просто скажіть собі, що постійне бажання щось з’їсти — це заміщення інших нереалізованих бажань, результат незадоволеності інших почуттів. Дуже часто від переїдання страждають люди, які перетворили своє життя у нудну рутину. Внесіть більше фарб, розвивайтеся, регулярно запитуйте себе, «що цікавого сьогодні станеться зі мною», і тоді рука не буде тягнутися за черговим пиріжком — перевірено на прикладі величезного числа людей.

  • Читайте також: Дієта 16:8 і її допомогу в питанні схуднення