5 способів носити піджак з чоловічого плеча — Стиль життя —

05 способов носить пиджак с мужского плеча - Стиль жизни - Як носити піджак з чоловічого плеча?Фото: Instagram.com/balenciaga

Вже кілька сезонів актуальності не виходить такий неординарний предмет жіночого гардеробу, як піджак з чоловічого плеча. Зазвичай дані моделі мають подовжений крій, часто оверсайз, але головною особливістю, що надає неймовірну пікантність даного тренду, є розширена лінія плечей, яка так вабить і так лякає представниць жіночої половини чоловічого населення країни. Давайте ж розберемося в цьому загадковому тренді і подивимося, як можна поєднувати, щоб виглядати стильно і жіночно.

5 способов носить пиджак с мужского плеча - Стиль жизни - Піджак з чоловічого плеча в тренді вже кілька сезонів

1. Носимо із жіночим платтям. Цим прийомом ми вбиваємо відразу двох зайців — врівноважуємо і жіночність сукні, і чоловічий стиль піджака. Тим самим отримуємо гармонійний комплект.

5 способов носить пиджак с мужского плеча - Стиль жизни -

2. Вибрати приталений варіант (таких багато, наприклад, бренд Balenciaga). Однак тут стежимо, щоб піджак не був укороченим — така модель — антитренд.

5 способов носить пиджак с мужского плеча - Стиль жизни -

3. Вибрати варіант оверсайз, але підкреслити талію ременем. Безпрограшний прийом, однак необхідно стежити, щоб ремінь не був тоненьким. Зараз актуальні ремені середньої ширини або широкі. Замість ременя цілком можуть бути використані поясні сумки, які перекочували до нас з минулого сезону.

4. Носимо з велосипедками — так ми поєднаємо два безперечних тренда в одному комплекті. Більше того, ми урівноважимо облягаючий фасон велосипедок за рахунок вільного крою піджака. На ноги вільно можемо надіти як кросівки, так і підбори.

5 способов носить пиджак с мужского плеча - Стиль жизни -

5. Брючний костюм — безпрограшна і вічна класика, яка вже кілька сезонів лідирує на подіумах в різних варіаціях. У цьому сезоні буде модним костюм в соковитих, яскравих кольорах. Додайте човники — і вашу елегантність не зможуть не помітити.