5 секретів людей, які завжди сповнені енергії

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Ви загрузли в побуті, роботі та догляді за дитиною, поки ваша багатодітна сусідка все встигає, виглядає з голочки і при цьому завжди у відмінному настрої? «Відьма», — подумаєте ви і будете неправі. Просто вона давно зрозуміла, як залишатися енергійною, не докладаючи для цього особливих зусиль і вже тим більше не зловживаючи кавовими напоями.

ТОП-5 способів зберегти бадьорість:

Уникати стресових ситуацій

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Давно відомо, що стрес і відчуття втоми взаємопов’язані. Для того щоб не витрачати свої життєві сили на зайві переживання, намагайтеся мінімізувати кількість стресових ситуацій. Вас вимотує новий проект на роботі? Так може, він не коштує таких жертв. Вас оточують так звані «токсичні» люди, які випивають з вас всі соки і вселяє невпевненість у своїх силах? Саме час звести спілкування з ними до мінімуму або й зовсім припинити.

Повноцінно спати

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Для нормального функціонування організму йому потрібен безперервний 7/8-годинний сон щодня. Якщо ви спите менше або ж ваш сон неглибокий, не дивно, що і відчуваєте ви себе огидно. Для того, щоб нарешті почати висипатися, в першу чергу виробіть графік: лягайте спати і прокидайтеся в один і той же час кожен день. Також перед тим, як лягти спати, гарненько провітрити спальню, щільно задерніте штори і відкладіть подалі свій смартфон як мінімум за годину до сну. І відмовтеся від будь-яких тонізуючих напоїв вечорами. Якщо швидко заснути все одно не виходить, освойте ази медитації або вивчіть кілька розслаблюючих асан йоги.

Займатися спортом

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Регулярна фізична активність покращує роботу серцево-судинної системи, зміцнює м’язи та в цілому сприяє кращому насиченню організму киснем, що і дає прилив сил. Якщо ви поки не можете зважитися купити абонемент в спортзал, просто почніть більше ходити (як мінімум 10 тисяч кроків на день), приділяючи ранковим або вечірнім прогулянкам не менше півгодини. По вихідним катайтеся на велосипеді або налягайте на плавання. З часом такі тренування ввійдуть у звичку, і ви будете виконувати їх «на автоматі».

Правильно харчуватися

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Як відомо, багаті вуглеводами та солодкі продукти дають короткостроковий приплив енергії, який різко змінюється почуттям втоми і апатії після зниження рівня глюкози в крові. Тоді як корисні білкові продукти (горіхи, куряче філе, квасоля та інші), навпаки, контролюють нормальний рівень цукру і дають довгий насичення. Ось чому так важливо відмовитися від фастфуду та інших шкідливих продуктів на користь корисної їжі, багатої вітамінами, мінералами і антиоксидантами, якщо вам часто не вистачає енергії навіть на звичайні побутові справи.

Займатися улюбленою справою

5 секретов людей, которые всегда полны энергии

Дуже часто причина апатії криється в нудній роботі. Чи є сенс витрачати дорогоцінні роки на улюблену справу, коли в світі стільки цікавих можливостей реалізувати себе? Зупиніться ненадовго і спробуйте згадати, що вам приносить радість. Можливо, навіть таке хобі як фотографія або в’язання гачком вийде перетворити в бізнес і нарешті почати отримувати задоволення від роботи і життя в цілому.

Читайте також Варіанти отримання додаткової енергії, які позбавлять від кавової залежності