5 секретів Андроїда — Стиль життя —

05 секретов Андроида - Стиль жизни - Сьогодні ми не розлучаємося з мобільними телефонамиpixabay.com

Якої фірми або країни виробника не був би ваш телефон, кольору або розміру, якщо у нього операційна система Android, то всередині він нічим не відрізняється від своїх побратимів. Його легко адаптувати під себе, не знаєш, як? WomanHit.ru підкаже.

Вільна пам’ять

Останні моделі починаючи з операційної системи Android 7.0 Nougat або пізніші версії мають дуже зручною функцією — вона стежить за кількістю вільного місця, і коли його стає мало, відправляє відео і фото, які ви рідко дивіться в хмарне сховище.

5 секретов Андроида - Стиль жизни - Він вміє розвантажувати памятьpixabay.com

Безпечний режим

Пам’ять швидко закінчується, батарея довго не тримає — погана модель. А може вся справа в тому, що ваш смартфон живе власним життям, завантажуючи сторонні додатки? Переведіть гаджет в режим Safe mode, це дозволить виявити вам все зайве.

5 секретов Андроида - Стиль жизни - І сам відсікає зайві приложенияpixabay.com

Робочий стіл

У дівчат робочий стіл зазвичай завалений різними додатками, якими вони не користуються місяцями. Зате знайти потрібну папку, виходить далеко не з першого разу. Відкрийте налаштування Google Play і приберіть галочку з позиції «Додавати значки».

5 секретов Андроида - Стиль жизни - Допоможе розвантажити робочий столpixabay.com

Налаштування

Всі ми знаємо цю функцію, але поки її знайдеш… Немає нічого простішого, ніж скористатися швидкими налаштуваннями. Просто проведіть пальцем по екрану зверху вниз. Ви побачите: Wi-Fi, Bluetooth і ліхтарик, а в лівому нижньому кутку, якщо натиснути на пір’їнку, то ви зможете додати сюди функції, якими користуєтеся найчастіше.

5 секретов Андроида - Стиль жизни - Настрій його під себяpixabay.com

Пошук телефону

Пропажа телефону — випадок неприємний, добре, якщо вдома він завалився за ліжко з розрядженої батарейкою, а якщо на вулиці з кишені випав — прикро. Щоб уникнути цього, просто включіть вбудовану систему відстеження Android: відкрийте «Установки», перейдіть в «Безпека і місцезнаходження» та натисніть «Знайти мій пристрій».

5 секретов Андроида - Стиль жизни - Захистися від потериpixabay.com