5 речей, які не потрібно робити при виписці з пологового будинку

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

У багатьох сімейних фотоальбомах напевно можна знайти такі знімки — молоді батьки тримають кульок з декількох шарів ковдр, перев’язаний рожевою або блакитною стрічкою, а навколо них стоять щасливі численні родичі і друзі. Такими були традиції виписки з пологового будинку. Зараз же багато хто відмовляється від таких зборищ — і правильно роблять.

Редакція SUPER.UA наводить ще кілька справ і ритуалів, від яких можна відмовитися в день, коли вам вперше доведеться принести дитину додому.

1. Уважно роздивлятися себе в дзеркало і журитися

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

Так, після пологів важко виглядати ідеально, якщо ви не супержінка. Нічого страшного і поганого в цьому немає — ваше тіло справило на світ нової людини, воно втомилося, початок виробляти молоко, проходить через божевільні гормональні зміни і т. д. Не будьте до свого тіла занадто суворі, а будьте вдячні. Зрештою, ваше життя не обмежується Instagram. Так, ви можете не відразу влізти в свої улюблені джинси. І не треба намагатися насильно!

2. Зустрічатися з численними рідними та близькими

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

Перший день вдома після пологового будинку варто провести наодинці з новим чоловічком і партнером. Обмежте своє спілкування лише з тими членами сім’ї, які брали участь у створенні нового життя. Дайте собі час заспокоїтися і привести думки в порядок. Родичі і друзі можу прийти в гості і пізніше.

3. Влаштовувати вечірку

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

Ніякої нормальної, тільки що народила, жінці не захочеться накривати на стіл для численних гостей, а потім за ними прибирати. Мамі, як і дитині, потрібен відпочинок, тиша і спокій. Ви нікому нічого не повинні. Це ваше життя, ваша родина і ваш час.

4. Відмовляти собі у смачненькому

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

Не страждайте і з’їжте вже той бутерброд з копченої ковбасою! У вас попереду багато дивних, виснажливих днів і ночей, що відмовляти собі в тій їжі, яку до нестями хочеться з’їсти, було б просто знущанням над організмом молодої матері.

5. Геройствувати і приховувати емоції

5 вещей, которые не нужно делать при выписке из роддома

Якщо вам боляче, тоді не приховуйте цього. Якщо вам хочеться плакати і кричати — не стримуйте себе. Дайте волю своїм почуттям і насолоджуйтеся відчуттям. Якщо вас, навпаки, захльостує море радості і щастя, не соромтеся його, нехай всі про це знають! І, звичайно ж, не треба кидатися наводити ідеальний порядок в домі, остервенея мити посуд заново і командувати чоловіком. Негативні емоції мають звичку накопичуватися. Розслабтеся, напружитися ви завжди встигнете, повірте нам.

  • Читайте також: 9 практичних порад, які допоможуть мамі знайти час на себе