5 рецептів медово-гірчичного обгортання для схуднення

5 рецептов медово-горчичного обертывания для похудения

В основі цих обгортань – два компонента: мед і гірчиця, краще всього домашнього виробництва. Додаткові інгредієнти для суміші залежать від того, яку проблему ви хочете вирішити.

Найпоширеніші з них — це целюліт, сухість шкіри, розтяжки, втрата природного кольору шкіри і зайві сантиметри на талії і стегнах.

1. Медово-гірчичне обгортання з оливковою олією

Змішайте дві столові ложки меду, гірчиці і одну столову ложку оливкової олії. Покрийте ділянки шкіри тонким шаром суміші, оберніть оброблені ділянки плівкою. Прилягти на 30-40 хвилин. Після зняття суміші намазати шкіру пом’якшувальною кремом.

5 рецептов медово-горчичного обертывания для похудения

2. Медово-гірчичне обгортання

Змішати одну столову ложку гірчиці з двома ложками меду. Більше ніяких додаткових інгредієнтів не потрібно. Нанести суміш тонким шаром на ділянки шкіри і обернути плівкою. Прилягти на 30-40 хвилин. Після зняття суміші намазати шкіру пом’якшувальною кремом.

3. Гірчичне обгортання

2 ст. ложки гірчичного порошку змішати з 0,5 ч. ложки яблучного оцту, 0,5 ч. ложки солі, 2 ч. л. цукру. Додати чистої води і залишити на добу. Додати мед і намазати шкіру. Прилягти на 30-40 хвилин. Після зняття суміші намазати шкіру пом’якшувальною кремом.

5 рецептов медово-горчичного обертывания для похудения

4. Медово-гірчичне обгортання з маслом апельсина

Змішайте гірчичний порошок з теплою водою, потім додайте до отриманої субстанції мед у рівній кількості і 2-3 краплі якісного цитрусового ефірного масла. Прилягти на 30-40 хвилин. Після зняття суміші намазати шкіру пом’якшувальною кремом.

5. Медово-гірчичне обгортання з вершками

Приготувати особливу гірчичну суміш: змішати дві чайні ложки цукру і дві столові ложки гірчичного порошку, додайте половину чайної ложки солі і сік половини лимона.
Перемішати всі інгредієнти, додати теплу воду і залишити гірчицю настоюватися на добу в сухому, не дуже холодному місці. Після доби додати в суміш дві столові ложки меду і одну ложку вершків. Перемішати. Нанести на шкіру і змити через 30-40 хвилин.

Читайте також Кращі рецепти скрабів для тіла домашнього приготування