5 простих рухів на шляху до ідеального тіла

5 простых движений на пути к идеальному телу

Якщо ви хочете привести себе в ідеальну форму, то почніть працювати над тілом комплексно. По-перше, ви повинні правильно харчуватися, а по-друге, старанно тренуватися. Також не забувайте про те, що потрібно побільше спати і вживати достатню кількість рідини.

Ось 5 корисних порад, якими варто скористатися на шляху до ідеальної фігури.

1. Відмовтеся від однотипних тренувань

5 простых движений на пути к идеальному телу

Ваші тренування повинні складатися з безлічі різних вправ, які ви будете чергувати між собою. Наприклад, одноманітні скручування не здатні зробити ваш живіт плоским. Не бійтеся пробувати нові вправи, адже в їх ефективності можна впевнитися тільки самостійно.

2. Використовуйте нестандартні вправи

5 простых движений на пути к идеальному телу

Якщо ви хочете схуднути, то не варто обмежуватися класичними кардиотренировками і силовими вправами. Наприклад, ви можете запозичити кілька рухів з йоги або пілатесу. Різноманітні тренування не тільки прискорять процес, але і підвищать вашу мотивацію.

3. Прислухайтеся до свого тіла

5 простых движений на пути к идеальному телу

У вас має бути чіткий графік тренувань, але це не означає, що ви повинні закінчувати заняття строго за розкладом. Якщо у вас з’явилося трохи вільного часу, то залишіться в залі довше. Спробуйте тренуватися, поки не відчуєте печіння в м’язах. Це вірна ознака того, що ви отримали достатнє навантаження.

4. Перегляньте своє ставлення до харчування

5 простых движений на пути к идеальному телу

Фітнес-тренери і дієтологи стверджують, що прес на 80% складається на кухні, а не в спортзалі. Звичайно, тренування необхідні, але правильне харчування – це основа для побудови ідеального тіла. Скоротіть вживання жирів і простих вуглеводів, сконцентрувавшись на білках.

5. Працюйте з додатковою вагою

5 простых движений на пути к идеальному телу

Більшість із звичних вправ можна зробити більш ефективними. Для цього потрібно активно використовувати додаткову вагу. Наприклад, спробуйте виконувати присідання, тримаючи в руках гантелі. Цим способом можна вдосконалити майже будь-який з ваших улюблених вправ.

Читайте також: 7 правил харчування, які дозволять отримати рельєфне тіло