5 причин відправити дитину займатися музикою

5 причин отправить ребенка заниматься музыкой

Всі навколишні так і ви самі давно помітили, що ваш малюк дуже музикальний? Він легко запам’ятовує будь-яку мелодію, постійно щось наспівує собі під ніс, красиво і ритмічно танцює? Схоже, на нього давно плаче музична школа. Так, гра на скрипці або фортепіано — це складна робота, а не забава, який поки що музика здається вашій дитині, але чому б не спробувати освоїти цей вид творчості? Адже давно відомо, що музичні здібності дуже корисні для інтелекту і здоров’я в цілому.

ТОП-5 причин відправити дитину в музичну школу:

Інтелектуальний розвиток

Гра на музичному інструменті — один з кращих способів тренування дрібної моторики, яка в свою чергу активує відразу декілька часток головного мозку. Дитина, добре грає на гітарі або будь-якому іншому інструменті, зазвичай також процвітає і в точних науках. Розуміння нотних рядів, ритмів і інших музичних термінів допомагає йому швидше освоїти математику, а також дає можливість похвалитися відмінною пам’яттю і концентрацією уваги.

Координація рухів

Під час занять музикою будь-яка дитина розвиває координацію рухів і вчиться синхронізувати роботу всіх пальців. Такі навички дуже корисні як у повсякденному житті, так і у випадку, якщо ваш малюк захоче зайнятися ще і спортом.

Соціальна взаємодія

Групові заняття в музичній школі вчать дітей спілкуванню, взаємодопомозі та командній роботі. Більше того, музика, покликана пробуджувати в людині все найкраще, показує дитині, що таке любов, співчуття, а також інші благородні почуття.

5 причин отправить ребенка заниматься музыкой

Розвиток дихальної системи

Жодна музична підготовка не обходиться без сольфеджо. На цих заняттях діти розучують вокальні вправи, які не тільки покращують слух і ставлять голос, але і допомагають розвивати дихальну систему, що в свою чергу сприяє більшій стійкості організму до різних респіраторних захворювань. Якщо ж дитина ще й грає на духових інструментах, його легені працюють не менше, ніж під час бігу.

Хороший смак у музиці

Знання музичної класики, розуміння суті музики — це найкраще щеплення від поганого смаку. Дитина, сам грає на музичних інструментах, у майбутньому буде слухати тільки якісні твори і триматися подалі від низькопробної попси.

Читайте також 11 порад психолога, які придадуться батькам першокласника