5 правил застосування жіросжігателя для схуднення

5 правил применения жиросжигателей для похудения

Часто на певному етапі схуднення і тренувань необхідно почати застосовувати спортивне харчування, яке прискорює обмін речовин і допомагає зрушити процес схуднення, якщо він застопорився.

Спортивне харчування умовно ділиться на дві групи – штучні жіросжігателі для схуднення і натуральні продукти, які сприяють прискоренню метаболізму.

Визначимося з видом жиросжигателя

Жир для організму людини – своєрідна гарантія виживання в разі голоду. Але сучасна їжа містить безліч не найбільш корисних речовини, які відкладаються «про запас» на животі й боках. Спалити ці запаси складно.

Загальновідома формула схуднення включає спорт, правильне харчування та здоровий сон. А ось прискорити процес допоможуть спеціальні речовини-карнітин.

Їх існує кілька видів:

  • термодженікі – сприяють підвищенню температури тіла, обмін речовин прискорюється, апетит знижується;
  • ліпотропікі – не допомагають засвоювати жир і справлятися з вже накопиченим;
  • блокатори калорій – перешкоджають засвоєнню жирів і вуглеводів;
  • подавители апетиту – знижують потребу в їжі.

5 правил применения жиросжигателей для похудения

Зважте плюси і мінуси»

Всі продукти спортивного харчування по-різному впливають на організм, мають свої «плюси» і «мінуси». Їх застосування часто порушує природний метаболізм.

Багато схуднення добре поєднуються один з одним, тому їх об’єднують в один продукт.

Звичайно, спортивне харчування не може дати стовідсоткової гарантії успішного схуднення. Воно «працює» за умови гарної фізичної навантаження і правильного харчування.

При вживанні жіросжігателей обов’язково стежте за реакцією організму на них. Якщо побічні ефекти занадто сильно проявляються, варто припинити прийом препаратів.

Жироспалювачі заборонено вживати при захворюваннях серця, судин, шлунково-кишкового тракту. Не можна застосовувати схуднення ввечері – вони викличуть безсоння.

5 правил применения жиросжигателей для похудения

Як правильно приймати схуднути?

Жиросжигающие препарати краще всього приймати курсами по 3 тижні, з обов’язковою перервою на один місяць.

Намагайтеся вживати не менше двох літрів води в день, оскільки при нестачі рідини постраждає шлунок.

5 правил применения жиросжигателей для похудения

Харчування при застосуванні жіросжігателей

В основу раціону потрібно включити продукти, які можна вживати щодня.

Ідеальна база натурального спортивного харчування – овочі, фрукти, каші (гречана, перловка, вівсяна, бурий рис, ячна, чечевичная). Сирі фрукти і овочі краще, ніж термічно оброблені.

Особливу увагу варто звернути на корисні жири – лляне масло, риб’ячий жир, які найкраще вживати на голодний шлунок. Приділяйте увагу сиру, салатів. Обідня прийом їжі супроводжуйте складними вуглеводами і білками. Вечеря з молочних продуктів з додаванням клітковини буде ідеальним.

Які ж схуднення рекомендується застосовувати?

  • LIPO 6 Black hers – один з найвідоміших жиросжигателей. Основа – кофеїн. Препарат розщеплює жири, що знижує апетит. Є побічні ефекти – безсоння, тривожність, легка нудота.
  • Stimulant X – базова речовина – замінник ефедри, спалює наявний в тілі жир, підвищує силові показники, з-за чого може вважатися допінгом.
  • Animal Cuts – відмінний засіб для «сушки», розроблене спеціально для формування рельєфу. Інгредієнти притупляють почуття голоду. Є побічні ефекти при прийомі натщесерце.

Варто згадати, що для правильного застосування жиросжигателей і грамотно побудованого процесу схуднення найкраще отримати консультацію тренера і дієтолога. Також важливо раціонально харчуватися і регулярно тренуватися.

Читайте також 8 рецептів жіросжігателей, які можна зробити вдома