5 правил, щоб пережити цю «чорну» п’ятницю — Стиль життя —

05 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Пора на стартpixabay.com

Правило №1

Звичайно, ти вже знаєш, яку річ і де хочеш купити, а також запам’ятала її ціну до розпродажу? Поточні рекламні акції допоможуть проаналізувати політику цін і знижок кожної конкретної компанії. І ти можеш бути сильно здивована, не виявивши жаданий светр на вішалці зі словом «sale». Ціна якісного одягу ходових розмірів практично ніколи не змінюється. А ось що-то на «піку сезону» цілком можна отримати з хорошою знижкою.

5 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Розпродажі объединяютpixabay.com

Правило №2

Звичайно, було б чудово разом закупити в одному магазині ноутбук, холодильник, телевізор та сковорідки — тещі на Новий рік. І, здавалося б, багато мережеві магазини беруть участь у цій акції і мають весь потрібний перелік товарів, але все не так просто. Наприклад, одна компанія в основному торгує телевізорами — на них і будуть знижки, інша — холодильниками, а ось комп’ютер у них придбати дешевше і не сподівайтеся.

5 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Тримай себе в рукахpixabay.com

Правило №3

Слідкуйте за терміном початку акції в кожному цікавить вас магазині. У кого п’ятниця починається в четвер, в інших триває до грудня, але багато європейські бренди одягу або взуття проводять розпродаж тільки протягом однієї доби! Так прийнято в цивілізованому світі, де роблять реальні знижки на гарні речі, а не прагнуть спихнути ширвжиток. В перші години початку Black Friday перегляньте сайти всіх магазинів, які відповідають вашому запиту, і вибирайте кращу ціну на товар. Не затягуйте з покупкою — можете не встигнути, а от викласти зайве з кошика вам ніхто не заборонить. До речі, пам’ятаєте, що після п’ятниці буде ще «кіберпонеділок».

5 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Не мрій про величезні скидкахpixabay.com

Правило №4

Оскільки онлайн-покупців на російському ринку поки ще не так вже й багато, інтернет-магазини ставляться до них щедріше і нерідко пропонують більш широкий вибір товарів і розмір знижок до 30%, а іноді і більше. В ці дні йде активна боротьба за покупця, фірми конкурують між собою як ніколи, тому деякі товари можна буде придбати зі знижкою 50% чи 70%. Але пам’ятайте, що деякі виробники електроніки спеціально випускають продукцію під «чорну» п’ятницю. Зовні вона може нагадувати відомі улюблені моделі, але нутро значно відрізняється.

5 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Зверни увагу на аксессуарыpixabay.com

Правило №5

Купуй те, що потрібно саме тобі, а не тому, що дешево або «а раптом знадобиться». За даними великого американського купонного сайту, 12% учасників Black Friday роблять покупки під впливом алкоголю. Тому зовсім не зайвим буде дотримуватися обережності. У магазинах багато народу, люди розслаблені, дивляться не за своїми речами, а за товарами — благодатний грунт для кишенькових злодіїв. Уникайте натовпу: статистика стверджує, що за 6 років у США під час шопінгу у «чорну» п’ятницю загинуло набагато більше людей, ніж від атак акул за цей же час. Одного із співробітників супермаркету збожеволілі покупці просто затоптали.

5 правил, чтобы пережить эту «черную» пятницу - Стиль жизни - Час купувати подаркиpixabay.com