5 правил купівлі мобільного телефону — Стиль життя —

05 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Покупка телефону — справа сложноеpixabay.com

Правило №1

Не беріть товар з вітрини — його вже розглядали і чіпали десятки людей, звертаючись з ним аж ніяк не дбайливо. Виставкові екземпляри часто кидають на підлогу, а водонепроникні смартфони періодично тестують в ємностях з водою. В результаті у нього можуть бути приховані дефекти і пошкодження на корпусі.

5 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Не беріть товар з витриныpixabay.com

Правило №2

Купуйте телефон зараз, не чекайте новорічних розпродажів в надії на знижки. До свят гаджети дорожчають, в подарунок їх куплять і за такою ціною — в цей час люди не скупляться.

5 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Сучасна людина не може без гаджетовpixabay.com

Правило №3

Якщо вам вдалося придбати смартфон за вигідною ціною, продавець обов’язково спробує нав’язати вам додаткові послуги, типу страховки і купу аксесуарів: чохол, захисне скло, навушники і так далі. Пам’ятайте, що швидше за все, якість їх буде низьким, ціна — високою, а необхідність — сумнівною.

5 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Не беріть зайві аксессуарыpixabay.com

Правило №4

Консультантів вигідно продати вам залежаний товар, тому який-небудь простенький телефон вас будуть вмовляти купити, розписуючи його незвичайні технічні характеристики, і навпаки, відмовляти від придбання якісної трубки. Заздалегідь визначтеся з тим, що ви конкретно хочете.

5 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Визначтеся з модельюpixabay.com

Правило №5

Купуйте телефон наприкінці місяця. У перших числах продавці отримують план продажів, який вони повинні виконати протягом певного періоду. Вам обов’язково спробують нав’язати модель подорожче, а ось до 20-х чисел співробітники салону вже заспокоюються. Якщо ж план «горить», то ви можете розраховувати на хорошу знижку — вони зацікавлені продати хоч що-то.

5 правил покупки мобильного телефона - Стиль жизни - Не переплачуйте за зайві «навороти»pixabay.com