5 правил харчування від Маші Єфросиніної

5 правил питания от Маши Ефросининой

Багато зірок і публічні люди виглядають молодо, свіжо і підтягнуто. Нам здається, що на це вони витрачають багато грошей. Але українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася деякими простими порадами, які їй дозволяють зберігати відмінну форму без матеріальних витрат.

1. Ніколи не голодувати

5 правил питания от Маши Ефросининой

Телеведуча розповіла, що найголовніше правило — їсти, коли хочеться і ніколи не влаштовувати голодних днів. У розвантажувальні дні можна харчуватися соками, смузі і коктейлями, овочами.

2. Фрукти і соки до їжі

5 правил питания от Маши Ефросининой

Маша розповіла, що найкраще пити соки до вживання їжі. Один з експертів пояснив їй принцип: фрукти і овочі перетравлюються хвилин 15-20, а важка їжа — кілька годин. Тому тут працює тільки логіка: спочатку п’ємо фреш — він перетравлюється, а потім — головний прийом їжі. І немає ніякої шкоди організму і бродіння всередині.

3. Вуглеводи до обіду

5 правил питания от Маши Ефросининой

Телеведуча розповіла, що їсть вуглеводи тільки до 15:00. Пояснює це тим, що в першій половині дня нам потрібна активність, енергію для якої організм візьме якраз з вуглеводів. Можна їсти шоколад і фрукти.

4. Життя без молока

5 правил питания от Маши Ефросининой

Маша зізналася, що не п’є молока і не бачить в ньому ніякої користі. Вона замінила його на соєве. Єфросиніна також сказала, що гірше молока може бути тільки кава і чай з цим самим молоком. Пояснила, що молоко не засвоюється організмом, посилаючись на дослідження вчених.

5. Відмовилася від випічки

5 правил питания от Маши Ефросининой

Телеведуча протягом багатьох років не є випічку. Сказала, що це особисто її пунктик. Маша розповіла, що, коли хочеться солодкого, то найкраще для неї — це чорний шоколад.

Можливо, і вам допоможуть ці поради Маші Єфросиніної бути стрункою і виглядати чудово.

  • Читайте також: Корисні секрети ідеальних форм Дженніфер Лопес