5 порад від стилістів для цієї осені — Стиль життя —

25 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Пора змінити гардеробpixabay.com

Порада №1

З настанням холодів так хочеться закутатися в м’яке пончо або великий светр. Ваше бажання зрозуміле, але використовувати тільки один елемент одягу oversize в образі — вільний верх чи низ. Наприклад, широкі штани з приталеним піджаком.

5 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Обирай предмети правильноpixabay.com

Порада №2

Розставити яскраві акценти в образі так само важливо, як вибрати відповідну одяг. Додайте в образ фарб. Якщо на вас надіті речі одного тону, то сміливо розбавляйте їх яскравими деталями у вигляді туфель або чобіт, поясів, хусток і інших аксесуарів.

5 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Додай осені красокpixabay.com

Порада №3

Шарфи та хустки доречні не тільки на вулиці, але і в приміщенні. Шовк додасть вам елегантності та жіночності, вовна — м’якістю і затишності, вибирайте, яке враження хочете зробити.

5 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Не забудь про шарфpixabay.com

Порада №4

Поки погода дозволяє носити легкі куртки і ветровки. У моду повернулися джинсівки, але створюючи образ пам’ятайте, що відтінок денім верху і низу повинен відрізнятися. Для особливого сміливих можемо рекомендувати червоний або жовтий колір джинсів — під колір листя.

5 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Джинсівки знову в модеpixabay.com

Порада №5

Пояси вже зайняли міцне місце на світових подіумах. У цьому сезоні підкреслюємо талію. Однак пам’ятайте про особливості своєї фігури. Жінкам невисокого зросту не підходять широкі пояси, і навпаки, на високих дівчатах вузькі ремінці виглядають негармонійно.

5 советов от стилистов для этой осени - Стиль жизни - Обирай пояс під свою фигуруpixabay.com