5 порад по просуванню в соціальних мережах від Кайлі Дженнер

5 советов по продвижению в социальных сетях от Кайли Дженнер

Понад 250 мільйонів передплатників не залишають сумнівів у тому, що Кайлі Дженнер оволоділа мистецтвом просування в соціальних мережах, підвищуючи свою популярність. При цьому вона використовувала особистий бренд для продажу лінії косметики, ефективно поширюючи інформацію про нього за новітніми медіа-каналам.

Для тих, хто хоче, як і Кайлі, розширювати свою присутність у соціальних мережах, п’ять уроків у сфері соціальних медіа, які можна витягнути з її діяльності.

1. Знайте свою аудиторію

Будучи впливовою, і в той же час наймолодшою в сім’ї, Кайлі увійшла в індустрію моди і краси, залучаючи шанувальників реаліті-шоу і соціальних мереж. Вона викладає контент в Snapchat, Instagram і YouTube. Кайлі зосереджується на цих каналах з її брендом і стратегією продажів, щоб мати комплексний підхід до функції соціальних мереж – максимізація охоплення аудиторії.

Сила бренду Kylie Cosmetics полягає в тому, що її передплатники в соціальних мережах — справжні її шанувальники. Вони хочуть знати всі подробиці її повсякденному житті: вона готує на сніданок, в який клуб йде святкувати свій день народження чи будь-які фотографії її дитини Стормі. На кожні три-чотири фотографії в її Instagram, які підкреслюють її особисте життя, вона включає фото продукту, який також отримує велику кількість лайків та коментарів. У Snapchat Кайлі демонструє своїм передплатникам всі закулісні аспекти виробництва Kylie Cosmetics з поїздками на фабрику.

Створюйте автентичний контент, який заінтригує ваше співтовариство, поряд з продуктами, які збільшують продажі. Подумайте стратегічно про своєму контенті і про те, скільки повідомлень ви створюєте, які є особистими за своєю природою і скільки з них керує продажами.

coconut lip liner & bare lip kit ✨

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 26, 2018 at 10:13pm PDT

2. Ігноруйте хейтеров

З тролями, комментирующими її соціальні мережі, Кайлі показує, що потрібно вийти за межі негативного тиску і зосередитися на своєму баченні. З обсягом продажів в 630 мільйонів доларів з моменту запуску в 2016 році дані і цифри можуть змусити замовкнути ненависників. Не звертаючи уваги на негатив, Кайлі може зосередитися на наданні спільноті, яка обожнює її, ексклюзивного доступу до магазинів і виступів, на створенні особливого зв’язку з шанувальниками, коли вона відповідає і поширює їх контент по каналах соціальних мереж.

У кожного підприємницького починання будуть перешкоди. Послухайте відгуки спільноти, щоб поліпшити свій продукт і контент, але не забувайте винагороджувати спільнота, яка хоче, щоб ви досягли успіху, спеціальними пропозиціями. В цілому, краще продовжувати розміщувати контент, ніж дозволяти негативу відволікати вас від справи.

3. Партнерство з впливовими особами

У Кайлі вже є мережа впливових осіб, але вона максимізує охоплення через партнерські колекції з її мамою Кріс і сестрами Кім, Хлоєю і Кортні. З кожним запуском партнерства починається широкомасштабна кампанія з відеороликами YouTube і повідомленнями в соціальних мережах, так як у кожної Кардашьян є мільйони послідовників. Крім своєї сім’ї, вона також залучає впливових блогерів, щоб забезпечити зовнішнє довіру до лінії макіяжу через повідомлення Instagram і відео YouTube, де вони діляться своїми думками про макіяж.

Знайдіть впливових осіб у вашій ніші, які виходять за межі вашої спільноти, і можуть забезпечити перевірку через контент у соціальних мережах вашого продукту або послуг. Ви можете знайти їх різними способами. До них відносяться: робота з агентствами, використання додатків, які з’єднують бренди і впливових осіб, пошук хэштегов, щоб знайти релевантних осіб у вашій галузі, а потім зв’язатися по електронній пошті або прямим сполученням по соціальних каналах, щоб розпочати співпрацю.

4. Використовуйте контент для навчання

Будь то Snapchat Story або YouTube Tutorial, Кайлі використовує відео в соціальних мережах для навчання свого співтовариства. Вона демонструє свої колекції видеоинструкциями на YouTube. Побачивши макіяж у спрощеному вигляді, її послідовники можуть вчитися, щоб створити схоже. У її відеороликів з макіяжу мільйони переглядів на YouTube, показують, що її співтовариство зацікавлене в тому, щоб відтворити її зовнішній вигляд і знайти нові макіяжні трюки.

Рада. Використовуйте відео в соціальних мережах, щоб навчити співтовариство використовувати кращі продукти. Це може бути через навчальні програми YouTube або нещодавно запущений IGTV. Використовуйте відео у форматі long-form, щоб допомогти своїм послідовникам краще дізнатися про ваш продукт або послуги таким чином, щоб він був цікавим.

summer collection restock is TODAY at 3pm pst 🖤 the last restock of these limited edition gooooodies only on KylieCosmetics.com @kyliecosmetics

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Jul 20, 2018 at 9:58am PDT

5. Уроки в дії

Розуміючи, як Кайлі змогла вивести свій бренд на новий рівень, створюючи безперервний контент на декількох платформах соціальних мереж, які навчають і активізують її спільнота, ви можете повторити її діяльність, щоб розширити свій бізнес. Ці п’ять рад по утриманню та просування можуть допомогти підвищити впізнаваність бренду і продажу, і при цьому соціальні медіа стають маркетинговим каналом, який забезпечує неймовірні результати.

 

Читайте також Дешеві кошти зоряних візажистів для бездоганного макіяжу