5 порад, як зберегти волосся на море здоровими

5 советов, как сохранить волосы на море здоровыми

Багато дівчат не рідко приїжджають з моря з посіченими, сухими і млявими волоссям, що рятує тільки стрижка. Проте цього можна уникнути, якщо слідувати порадам, якими ми поділимося нижче.

Захищайте волосся від солі

Не думайте, що морська сіль допоможе вам поліпшити стан волосся. Все навпаки. Морська сіль руйнує структуру волосся і витягує з них вологу. Під час відпочинку на морі використовуйте кондиціонер і спрей для волосся з водостійким УФ-фільтром.

5 советов, как сохранить волосы на море здоровыми

Не забувайте про головні убори

Надівши головний убір в жарку погоду, ви захистите себе від теплового удару, а також вбережете свої волосся від сухості і знебарвлення. Обов’язково прикривайте голову під час відпочинку на морі.

Використовуйте зволожуючі засоби замість масел

Використання масел в чистому вигляді може призвести до зневоднення волосся. Замініть масла на зволожуючі засоби, які будуть живити ваші волосся і зберігати в них вологу.

5 советов, как сохранить волосы на море здоровыми

Правильно доглядайте за пофарбованим волоссям

Щоб зберегти насичений колір волосся після фарбування, вибирайте правильний догляд за волоссям під час відпочинку. Ваші кошти повинні володіти захистом кольору і берегти волосся від впливу сонячних променів.

Пам’ятайте про щоденному догляді

Під час пляжного відпочинку волосся сохнуть, січеться, а також страждають від морської води і сонця. Щоб захистити свої волосся, зволожуйте їх щодня і мийте після того, як приходьте з пляжу. Також не забувайте наносити кондиціонер або спрей з лепидами, щоб зберігати вологу у волоссі.

5 советов, как сохранить волосы на море здоровыми

Зверніть увагу на перераховані вище поради, які допоможуть вам зберегти красу і здоров’я волосся під час пляжного відпочинку.

  • Читайте також: 7 трюків, які позбавлять від жиру на животі без фітнесу