5 порад, як почати нове життя після відходу від чоловіка

5 советов, как начать новую жизнь после ухода от мужа

На жаль, не всі шлюби закінчуються, як у казках. У деяких випадках жінкам необхідно набратися сміливості, щоб почати все з чистого аркуша.

Далі ви дізнаєтеся, що потрібно робити після розпаду сім’ї.

1. Не бійтеся самотності

Не потрібно думати, що після розлучення ви нікому не потрібні. Ваше щастя залежить тільки від вас, а не від загальноприйнятих стереотипів. Вірте в себе і в те, що ще зможете відшукати свою другу половинку.

2. Складіть план

Накопичте трохи грошей і підшукайте нове житло. Також продумайте як діти будуть бачитися з батьком. Обов’язково знайдіть запасні варіанти на випадок непередбачених обставин.

5 советов, как начать новую жизнь после ухода от мужа

3. Перестаньте звинувачувати себе

Часто жінки, йдучи від чоловіка, звинувачують себе в тому, що зруйнували сім’ю. Пам’ятаєте, в розриві відносин винні обидва.

4. Поговоріть з чоловіком

Обговоріть з чоловіком питання виховання дітей і поясніть причини свого відходу, адже він має право на правду. Це не має відношення до ситуацій, якщо чоловік п’є або піднімає на вас руку.

5 советов, как начать новую жизнь после ухода от мужа

5. Дайте собі час на адаптацію

Не варто через 5 хвилин після розлучення кидатися в обійми нового чоловіка, адже такий вчинок може обернутися ще одним невдалим шлюбом. Краще активізуйте всі сили на саморозвиток і самореалізацію.

Читайте також 7 ознак, що відносини підійшли до кінця