5 помилок в одязі російських дівчат — Стиль життя —

05 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Червоне плаття з зеленим манікюром — це по-нашемуФото: Pixabay.com/ru

Красу російських жінок відзначають у багатьох країнах світу. Нашу співвітчизницю легко дізнатися на вулицях Парижа чи Риму, завдяки її яскравої зовнішності. Однак те, що у нас вважається стильним і модним, у жителів інших країн викликає легке здивування.

Помилка №1

Наші дівчата надто стежать за модою. При цьому забуваючи, що колекції, які представляють модні будинки на подіумах, не завжди призначені для носіння. Співвітчизниці намагаються надіти на себе речі цього сезону все і відразу — вони хочуть бути в тренді. Базові ж речі в гардеробі можу просто відсутніми. Це пахне поганим смаком.

5 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Ми любимо тільки «фірму», навіть якщо її пошили в КитаеФото: Pixabay.com/ru

Помилка №2

Європейців дивує вміння наших дам одягатися не по сезону. Справа в тому, що, наприклад, у багатьох містах Італії немає центрального опалення. Тому одяг повинен бути багатошаровим, теплою і зручною. Наші панянки, незважаючи на погоду, з’являються в тонких літніх сукнях.

5 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Завжди звездаФото: Pixabay.com/ru

Помилка №3

Що для зірки наряд на червону доріжку, то для російської жінки повсякденний одяг. Ми створюємо собі і оточуючим настрій яскравими і помітними одягом, правда нас іноді приймають за фріків. Піти в дитячий сад в міні-спідниці в поєднанні з прозорою блузою і глибоким декольте можуть тільки росіяни.

5 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Іноді ми виглядаємо смешноФото: Pixabay.com/ru

Помилка №4

Зручне взуття? Ні, не чули. Носити високі підбори постійно, незручно, але ефектно. По льоду і морозу, по піску і по бруківці 365 днів у році вона здатна гордо і велично шкандибати і мучиться — краса вимагає жертв.

5 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Росіяни ніколи не відмовляться від шпилекФото: Pixabay.com/ru

Помилка №5

Межею мрій наших мам була норкова шуба, як ознака статусу і забезпеченості сім’ї. На неї збирали роками, і треба визнати, що в деяких районах нашої країни без цієї верхнього одягу з будинку взимку не вийдеш. Проте вона зовсім не доречна в теплих країнах, де навіть зірки відмовляються від носіння натурального хутра, і активно захищають тварин. У шикарному манто ти будеш виглядати жорстоким вбивцею мі-мі-мишных тваринок.

5 ошибок в одежде русских девушек - Стиль жизни - Як варвари, ми носимо шкури в будь-яку погодуФото: Pixabay.com/ru