5 помилок при прокачування преса, які радить уникати Аніта Луценко

5 ошибок при прокачке пресса, которые советует избегать Анита Луценко

Вправи на прес — найпоширеніші серед тих, хто мріє про плоскому животі. Але, щоб отримати бажаний результат, необхідно тренуватися правильно.

Фітнес-тренер Аніта Луценко назвала 5 найбільш популярних помилок при прокачування преса.

1. Неправильне дихання

Деякі люди під час тренувань не стежать за диханням. Але видих потрібно робити обов’язково, оскільки від цього залежить робота діафрагми. Також, щоб м’язи працювали в повну силу, їм потрібен кисень. Тому потрібно робити вдих під час розслаблення, а видих — під час найбільшого напруження.

5 ошибок при прокачке пресса, которые советует избегать Анита Луценко

2. Нерегулярні тренування

Дуже часто люди роблять вправи нерегулярно і це погано позначається на здоров’ї. Після інтенсивного тренування в м’язах можуть утворюватися невеликі пошкодження, але як тільки ви знову почнете тренуватися, то завдяки посиленому кровообігу, пошкоджені клітини зникнуть. Також якщо ви хочете мати плоский живіт, то качайте прес регулярно, не менше 3 разів на тиждень, а краще — кожен день.

3. Одноманітність

Багато виконують вправи на прес лише для м’язів живота. Ця помилка може призвести навіть до проблем зі спиною з-за нерівномірного навантаження. Тому необхідно чергувати вправи на прес з вправами на ноги, сідниці, руки і так далі.

5 ошибок при прокачке пресса, которые советует избегать Анита Луценко

4. Чим більше, тим краще

Кількість не повинна переважати над якістю. Краще зробити менше, але з користю для фігури, ніж більше, але не отримавши результат.

5. Неправильний розподіл навантаження

Коли організму важко — він намагається мінімізувати навантаження. Тому, виконуючи вправи на прес, люди часто починають задіяти інші м’язи. Але важливо запам’ятати, що, коли ви допомагаєте собі руками та шиєю, то качаєте м’язи шиї, а не прес. Для того, щоб не допускати таку помилку, намагайтеся торкатися голови тільки кінчиками пальців, і давати основне навантаження на черевні м’язи.

5 ошибок при прокачке пресса, которые советует избегать Анита Луценко

  • Читайте також: 7 лайфхаков від Аніти Луценко в боротьбі за ідеальне тіло