5 образливих фраз, які не варто говорити дітям

5 обидных фраз, которые не стоит говорить детям

В сучасних методах виховання молоді батьки досі роблять банальні помилки, здатні зашкодити психічному здоров’ю дитини. Часто буває так, що батьки свідомо чи не свідомо говорять дитині те, що їм говорили в дитинстві. Редакція SUPER.UA зібрала для вас список образливих фраз, які не можна говорити дітям.

«Тебе не запитували»

Ця принизлива фраза здатна відбити у дитини всяке бажання висловлювати свою власну думку і відстоювати свої права. Дайте дитині можливість висловитися з будь-якого питання, якщо він цього хоче, адже цей навик дуже стати в нагоді йому в дорослому житті.

5 обидных фраз, которые не стоит говорить детям

«Тут нічого твого немає»

Ця фраза спростовує те, що у дитини є щось своє і є справжнім ударом по психіці. Не дивлячись на те, що всі купують батьки, дитина повинна мати право власності на деякі речі, які належать виключно йому.

«Мама з татом нічого тобі не повинні»

Насправді, батьки повинні своїй дитині елементарні аспекти турботи і виховання. Для початку необхідно поставити дитину на ноги , оточити любов’ю, вивчити та надати правильні моральні принципи, і лише після цього можна кидатися такими фразами.

5 обидных фраз, которые не стоит говорить детям

«Батько тебе покарає»

Багато мам спеціально лякають дітей їх суворим батьком, який нібито прийде з роботи і влаштує покарання за погану поведінку. Тим не менш, ця тактика є зовсім правильною, оскільки дитина починає бачити в батька загрозу, а не підтримку і опору.

«Всі діти ведуть себе добре, а ти…»

Ця фраза є образливою з усіх, оскільки батьки порівнюють свого малюка з іншими, поняття не маючи про те, як насправді поводяться інші діти. Дитина в цей момент відчуває себе пригніченим і непотрібним, що в свою чергу тягне за собою занижену самооцінку та інші комплекси.

5 обидных фраз, которые не стоит говорить детям

Якщо ви виховуєте дітей та бажаєте ним тільки добра, обов’язково виключіть зі своєї промови представлені вище фрази.

  • Читайте також: 3 кращих способу виховання дбайливого дитини