5 моделей фітнес-браслетів для занять спортом

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

Майже у кожного фаната спорту є фітнес-браслет, який контролює пульс і вважає кількість пройдених кроків. Якщо ви ще не обзавелися таким помічником або не можете визначитися, то пропонуємо вам дізнатися більше про кращих моделях.

Xiaomi Mi Band 2

Зроблений з якісних матеріалів і тримає заряд близько місяця. Є екран з сенсорною кнопкою, на якому можна переглядати такі дані: пульс, кількість кроків, пройдену відстань, калорії, фази сну, будильник, час. Якщо синхронізувати його з телефоном, то можна бачити вхідні дзвінки та повідомлення.

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

Fitbug Orb

Корпус виготовлений з пластика, а ремінець з силікону. Не має акумулятора і працює від батарейки-таблетки. Функціональні можливості: пульсометр, крокомір, пройдену відстань, фази сну, калькулятор калорій. Єдиний мінус – це відсутність екрану.

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

Amazfit Moon Beam

Цей браслет розробила компанія Huami. Він більше схожий не на фітнес-девайс, а на стильна прикраса. Корпус виготовлений з кераміки, ремінці є двох типів: із замінника шкіри та поліуретанового шнура. Час роботи — десять днів. Можливості браслета: крокомір, фази сну, підрахунок калорій, пройдену відстань, будильник. Недолік – відсутність перекладу, додаток є тільки китайською мовою.

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

Sony SmartBand 2

Хто любить мінімалізм, той точно оцінить цей браслет: гумовий ремінець з вмонтованим пластиковим корпусом. Його функціональні характеристики: вимірювання пульсу, обчислення рівня стресу, визначення кількості кроків, час, будильник, отримання повідомлень про повідомлення та дзвінки. Мінус – тримає заряд тільки два дні, але є режим енергозбереження, який забезпечить роботу пристрою на 5 днів.

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

Fitbit Charge 2

Стиль і статус – ось, що показує цей браслет. Девайс виготовлений з алюмінію, а ремінці зі шкіри або гуми. Його можливості: підрахунок кроків під час бігу і ходьби, вимірювання пульсу, відстеження фаз сну, розумний будильник, оповіщення про дзвінки та повідомлення. На жаль, не володіє водонепроникністю і тримає заряд тільки до п’яти днів.

5 моделей фитнес-браслетов для занятий спортом

 

Читайте також 7 додатків, які замінять фітнес-браслет