5 міфів про фотоепіляції, які заважають якісному догляду за собою

5 мифов о фотоэпиляции, которые мешают качественному уходу за собой

Більшість дівчат вважають, що фотоепіляція – це боляче, страшно і дорого. Насправді багато чого з того, що ви знаєте є неправдою. Marie Claire розвінчують міфи про цю процедуру.

Міф 1: салонна процедура

Домашні фотоепілятор нічим не гірше тих, які використовують в салонах. Вони працюють на основі високоінтенсивного імпульсного світла, що дає ефективний результат за невисоку ціну.

Міф № 2: біль

У деяких дівчат виникають неприємні відчуття через чутливої шкіри і високої температури роботи фотоепілятора. На щастя, більшість із них мають низький температурний режим, що робить процедуру не такою хворобливою. Це дозволяє робити епіляцію в інтимній зоні та області пахв.

5 мифов о фотоэпиляции, которые мешают качественному уходу за собой

Міф № 3: короткостроковий ефект

Це неправда! Після проведення курсу фотоепіляції ріст волосся зменшується на 75 %. А через кілька тижнів вам потрібно буде повторювати процедуру тільки раз в 2 місяці.

Міф № 4: шкоди для шкіри

Сучасні фотоепілятор не травмують шкіру, а дбайливо до неї відносяться. Існують спеціальні насадки, які дозволяють акуратно видаляти волосся. Також перед проведенням процедури визначте свій фототип, адже для деяких фотоепіляція протипоказана.

5 мифов о фотоэпиляции, которые мешают качественному уходу за собой

Міф № 5: складність в домашніх умовах

Домашні фотоепілятор дуже зручні і прості у використанні. Ви самі можете вибирати потрібні насадки і рівень потужності, що робить процедуру неймовірно легкою.

Читайте також 15 секретів гоління, які спрощують життя жінкам влітку