5 кроків, які стануть запорукою успішної співбесіди

5 шагов, которые станут залогом успешного собеседования

Вчені давно з’ясували, що у вас є всього сім секунд, щоб справити хороше враження. Як же зробити так, щоб за цей короткий відрізок часу потенційний роботодавець встиг запам’ятати ваше обличчя і внести вас до списку своїх фаворитів? Відповідь на це питання знає генеральний директор компанії Total Image Group, яка одягає олімпійську збірну Австралії, Памела Джаббур. Вона поділилася п’ятьма слушними порадами для претендентів на сторінках видання Daily Mail Australia:

Добре подумати про вакансії

Це здається очевидним, але вам дійсно потрібно повністю усвідомлювати, в яку компанію ви йдете, що являє собою вакансія і що ви можете запропонувати зі свого боку.

«Згідно з принципом «7-38-55″ Альберта Меграбяна, за 7% загального враження про вас відповідає те, що ви кажете, 38% — те, як ви це говорите, а ще 55% — те, як ви виглядаєте», — нагадала Джаббур.

Заздалегідь обміркуйте, що ви будете говорити, відрепетируйте мова і обов’язково підберіть відповідний наряд.

Розуміти суть компанії

«Якщо ви збираєтеся працювати в тій чи іншій компанії, то в майбутньому будете представляти її бренд», — каже директор Total Image Group. Ось чому так важливо перед початком інтерв’ю дізнатися максимум інформації про компанії, відвідати її веб-сайт, довідатися, який її основний маркетинговий меседж і так далі.

5 шагов, которые станут залогом успешного собеседования

Виглядати охайно і інтелігентно

Джаббур радить жінкам, які вирушають на співбесіду, відмовитися від зайвих прикрас — обручки і наручних годинників буде цілком достатньо. Також дуже важливо мати доглянуті руки. Зробіть нейтральний, а не кричущий манікюр, інакше ризикуєте виглядати не професійно.

Чоловікам австралійка радить гладко поголитися. Тим же, хто не хоче розлучатися з бородою, варто відвідати професійний салон, щоб принаймні привести рослинність на обличчі в порядок.

Одягатися по фігурі

Підбираючи діловий гардероб, обов’язково враховуйте особливості своєї фігури, вік і специфіку роботи.

«Це покаже вас, як людину, яка все про себе знає, а також добре розуміє, чого він хоче», — говорить Памела Джаббур.

Також простежите за тим, щоб у вашому гардеробі завжди були чисті, наглаженные і не заношені речі.

Проектувати свої бажання

Підбір правильного одягу для інтерв’ю — це відмінний спосіб вигідно «продати» себе.

«Якщо ви одягнете так, як би вам хотілося, щоб вас сприймали, то самі почнете себе так відчувати і відповідно себе вести. Ви дуже здивуєтеся рівнем своєї впевненості в собі, коли ввійдете в цю роль», — запевняє експерт.

Читайте також 8 причин, чому ви не отримали відповідь після співбесіди