5 кращих вітамінів для росту волосся

5 лучших витаминов для роста волос

Якщо у вас нещодавно з’явилася не дуже гарна стрижка, або ваші пасма, схоже, досягли певної довжини, а потім відмовляються рости далі, варто подбати про вітамінному харчуванні волосся.

Fitnessmagazine поділився списком вітамінів для росту волосся, які можна знайти навіть на кухні.

1. Вітамін D

5 лучших витаминов для роста волос

Ми всі знаємо, що «сонячний вітамін» дає нам енергетичний заряд, але вітамін D може також стимулювати волосяні фолікули і активувати клітини у самому волоссі. Він також допомагає контролювати рівні цинку, недостатня кількість якого сприяє виникненню лупи, ламкості і тьмяності волосся. Лосось, злаки і гриби є відмінними джерелами вітаміну D.

2. Вітамін А

5 лучших витаминов для роста волос

Справжнім переможцем у боротьбі з ламкістю волосся є вітамін А, який запобігає висиханню волосся, усуває лупу в страху і регулює ретиноевую кислоту (надлишок призводить до випадання волосся) у волосяних фолікулах. З двох основних джерел: ретиноїди, які містяться в печінці, яйцях і каротиноїди, які зустрічаються у фруктах і овочах, таких як шпинат, солодка морква і манго. Крім того, вітамін А є потужним антиоксидантом. «В принципі, кожна клітина організму має потребу у вітаміні А, — говорить дерматолог і доктор медицини Кібела Фішман. «Вітамін А допомагає захищати і виробляти олії, які підтримують здоров’я волосся, а низький його рівень сприяє виникненню моторошної лупи». Однак і занадто багато вітаміну А перешкоджає росту волосся. Щоб запобігти це, кращі вживайте натуральні продукти і не більше 700 мг щодня.

3. Вітамін С

5 лучших витаминов для роста волос

Хоча ми чули незліченну кількість разів, що вітамін С необхідний для підтримки здорової імунної системи, він також може творити дива з ростом волосся. Вітамін С допомагає створювати колаген, який стимулює збільшення фолікул і допомагає розщеплювати залізо, невід’ємний компонент довгих і сильних волосся. «Основна причина, з якої ми потребуємо в цьому вітаміні полягає в тому, що він допомагає транспортувати кисень по всьому тілу», — говорить Пол Томас, науковий консультант Управління харчових добавок NIH. Шляхом полегшення розпаду заліза вітамін С гарантує, що організм отримує достатню кількість кисню в кожній клітині, яка працює для підтримання здорового волосся, шкіри та нігтів. Вітамін С є цитрусові, шпинаті, броколі і перці.

4. Вітамін Е

5 лучших витаминов для роста волос

Стимулювання розширення капілярів і кровопостачання — це те, що найкраще робить вітамін Е. Це означає, що він закладає основу для довгих і пружних волосся. Багато продукти для догляду за волоссям містять певну форму вітаміну, що сприяє блиску та кондиціонування, — це відчуття розкоші, яке ви отримуєте, коли водите пальцями по гладким м’яким локонам. Проте передозування вітаміном Е може викликати проблеми з кровотечею. Його найчастіше можна зустріти в мигдалі, ківі, папаї, насінні соняшника, капусти і шпинаті. NIH рекомендує вживати не більше 15 мг вітаміну Е в день , щоб підтримувати його рівень в нормі.

5. Вітамін H

5 лучших витаминов для роста волос

Вітамін н (біотин) включений у групу B-комплексу з іншими вітамінами, такими як ніацин і кобаламін. Його також називають вітаміном B7 і коензимом R. Дослідження пов’язують дефіцит біотину з алопецією або випаданням волосся, він вважається важливим вітаміном, який допомагає зміцнити волосся і нігті. Також він є в більшості косметичних продуктів. Він також зустрічається в авокадо, яйцях, які допомагають надати волоссю здоровий блиск, як бонус. Хоча дефіцит біотину вкрай рідкісний, ви можете проконсультуватися зі своїм лікарем про биотинных добавках, якщо ви стали спостерігати втрату волосся. Просто не перевищуйте 2,5 мг на день.

Читайте також 7 помилок макіяжу, які не можна допускати влітку