5 корисних вправ для краси ніг

5 полезных упражнений для красоты ног

Присідання — одне з найбільш популярних вправ серед дівчат, намагаються прокачати стегна і сідниці. Однак багато дівчат задаються питанням, чи буде їх тіло відповідати на одну і ту ж навантаження так само добре через тижні і місяці. Відповідь на це питання знає фітнес-інструктор і автор ресурсу Fitness RX Джина Аліотті, советующая для більшої ефективності іноді відходити від класичного присідання на користь його варіацій. Ось п’ять варіантів присідань, які допоможуть вам надати красиву форму своїх ніг за короткий відрізок часу:

Присідання «Млин»

5 полезных упражнений для красоты ног

Станьте прямо, поставивши ноги ширше тазу і піднявши прямі руки над головою. Виконайте присідання, торкнувшись правою долонею носка лівої ноги. Потім поверніться у вихідне положення і під час наступного присідання торкніться лівою долонею правого носка. Продовжуйте повертати корпус при кожному присяд. Слідкуйте за тим, щоб у верхній точці ваш прес був максимально напружений, а руки витягнуті, як струни.

Присідання з фітболом

5 полезных упражнений для красоты ног

Прийміть вихідне положення для присідання (ноги ширше тазу), тримаючи в руках фітбол. Виконуючи присідання, піднімайте фітбол на витягнутих руках над головою. На видиху піднімайтеся вгору, опускаючи м’яч вниз.

Присідання на носках

5 полезных упражнений для красоты ног

Станьте позаду стільця. Покладіть одну руку на спинку стільця, друга рука повинна вільно лежати уздовж тіла. Ставши навшпиньки, виконуйте сидячи, витягаючи вільну руку вперед для рівноваги. Під час цього виду присідання ваші коліна будуть виходити за лінію шкарпеток — це нормально.

Ця вправа відмінно опрацьовує квадрицепси. Виконуйте його повільно, поки м’язи не звикнуть до нової навантаженні. Спочатку ваші ноги будуть буквально горіти від втоми.

Присідання зі стрибком на 180 градусів

5 полезных упражнений для красоты ног

Станьте боком до дзеркала, якщо займаєтеся перед ним. Опустіться в глибокий присед, а потім зробіть різкий стрибок вгору, поверніться на 180 градусів, опинившись в присяд вже іншим боком до дзеркала. Продовжуйте виконувати стрибки з присідання, змінюючи боку.

Присідання зі скейтбордом

5 полезных упражнений для красоты ног

Прийміть вихідне положення для класичного присідання. Поставте одну ногу на скейтборд або шматок тканини, яка дозволить вам ковзати по підлозі. Присідаючи, відводите ногу в сторону. Це дуже гарна вправа для опрацювання внутрішньої поверхні стегна.

Читайте також Корисні поради, які допоможуть схуднути в проблемній зоні стегон