5 харчових звичок, які змінюють ставлення до їжі

5 пищевых привычек, которые меняют отношение к еде

Як мовиться, хочеш схуднути – зміни ставлення до їжі. І правда, для схуднення не обов’язково піддавати організм стресів та голодуванням, досить просто виробити у себе корисні звички, які допоможуть впевнено йти до мети.

Корисні звички в харчуванні дозволяють отримати стійкий результат в схудненні! Візьміть на озброєння ці п’ять правил і назавжди позбавляйтеся від зайвої ваги.

1. Усвідомлено вживайте їжу.

5 пищевых привычек, которые меняют отношение к еде

До виходу з дому залишилося 5 хвилин, і ви умудряєтеся за цей час поїсти? Не варто себе хвалити за те, що ви не пропустили сніданок. Таке вживання їжі шкодить травленню і сприяє переїданню. Краще візьміть сніданок або перекус з собою і виділіть трохи часу, щоб з’їсти його спокійно. Те ж саме стосується харчування перед екранами телевізорів, ноутбуків або телефонів. Відкладіть всі гаджети, подивіться на вашу їжу, відчуйте її запах, отримуйте задоволення від кожного шматочка — це дасть правильні сигнали мозку і не дозволить з’їсти зайве.

2. Не бійтеся експериментувати!

5 пищевых привычек, которые меняют отношение к еде

Адже хтось же придумав запікати качку з яблуками і апельсинами? Хоча колись таке поєднання здавалося незвичайним. Пробуйте нові продукти і нові сполучення. Хто знає, може вам вдасться зробити кулінарне відкриття? Не бійтеся спробувати додати новий соус в звичне блюдо, або з’їсти огірок вприкуску з кавуном. Розширення харчового «кругозору» дозволить вам урізноманітнити меню і не дасть зациклитися на улюблених шкідливих стравах.

3. Завжди читайте склад.

5 пищевых привычек, которые меняют отношение к еде

Намагайтеся завжди звертати увагу на етикетки продуктів, які ви вибираєте в магазинах. Вивчіть шкідливі інгредієнти, і побачивши їх у складі, сміливо відправляйте продукт назад на полицю. Також, намагайтеся уникати продуктів, у яких складу не вміщується в один рядок: чим більше складових — тим більше шкоди фігурі і здоров’ю. Пам’ятайте, чим простіше продукт у вас в руках, тим краще для організму.

  • Читайте також: Корисні звички, які покращують роботу кишечника

4. Намагайтеся максимально готувати самі.

5 пищевых привычек, которые меняют отношение к еде

Звичайно, іноді життя набирає таких обертів, що про готування і мови бути не може. Але все ж, намагайтеся готувати самостійно хоча б один прийом їжі в день. Існує маса рецептів, які не заберуть багато часу, а якщо приготувати велику порцію, то вам вистачить на кілька днів.

Дотримуйтесь визначеним розкладом в харчуванні: намагайтеся оптимально підібрати час для сніданків, обідів і вечерь у відповідності з вашим розпорядком дня. Завжди намагайтеся випивати склянку води за годину до прийому їжі. Якщо ви великий ласун — не мучте себе відмовою, просто балуйте себе улюбленими солодощами до 12 годин дня. Заведіть традицію недільних сімейних сніданків і вечерь. Не відмовляйте собі в келих хорошого сухого вина.

Ваша наполегливість і послідовність може творити чудеса, варто тільки захотіти і почати рухатися до мети! Дійте без поспіху, вводите по 1-2 правила в тиждень і намагайтеся їх дотримуватися незалежно від настрою і погоди, і результат не змусить себе чекати!

  • Читайте також: Щоденні звички олімпійських чемпіонів, які варто перейняти