5 фактів про натуральній шкірі — Стиль життя —

05 фактов о натуральной коже - Стиль жизни - Шкіра — найпопулярніший материалФото: pixabay.com/ru

Якщо ви запитайте своїх знайомих, що вони знають про шкірі, швидше за все вам скажуть, що вона приємно пахне або що одяг з шкіри просто неймовірно спокусливо виглядає на людину. Крім іншого, вироби з шкіри відрізняються хорошою міцністю, стійкістю до морозів і зносостійкістю.

Однак і коштують речі зі шкіри далеко не дешево. Дуже багато несумлінні продавці виставляють на продаж вироби з штучної шкіри за ціною натуральної. Тим не менш відрізнити підробку можна по тому ж якості швів і міцності матеріалу.

Ми підготували для вас п’ять цікавих фактів про натуральній шкірі, про які ви навіть і не підозрювали.

5 фактов о натуральной коже - Стиль жизни - Гарна шкіра варто дорогоФото: pixabay.com/ru

Факт 1. Шкура великої тварини становить 10% від вартості самого тварини

Зазвичай велика рогата худоба розводять для одержання м’яса і молочних продуктів. Шкіра, в свою чергу, не представляє великої цінності для виробника, так як вважається побічним продуктом і часто за непотрібністю просто викидається, або переробляється. З цієї причини ціна на шкіру така низька.

Факт 2. Міра вимірювання шкіри — унція на квадратний фут

Припустимо, що один метр коров’ячої шкіри важить чотириста грамів. Вона буде називатися четырехунцевой при товщині в 1/7 дюйма. Цифри приблизні.

5 фактов о натуральной коже - Стиль жизни - Коров’яча шкіра використовується частіше всегоФото: pixabay.com/ru

Факт 3. Більшість виробів зроблені з коров’ячої шкіри

Шкіра корів досить невибаглива і не вимагає особливого догляду. Крім того, перед створенням того чи іншого виробу шкіру обробляють спеціальним складом, який служить захистом від зовнішнього негативного впливу світла і води. Шкіра корів — одна з найтовстіших. Максимальна товщина — 12 унцій.

Факт 4. Біла шкіра — найскладніша для виробництва

Дешева шкіра практично не сприймає білий склад барвника: погано просочується і з часом тріскається. Тому можете бути впевнені: якщо ви бачите шкіряну річ білого кольору, і при цьому вона рівномірно профарбована — перед вами дорога шкіра натуральна.

5 фактов о натуральной коже - Стиль жизни - У Стародавньому Римі шкіра використовувалася, в основному, для військових изделийФото: pixabay.com/ru

Факт 5. Шкіра була популярна і в дуже давні часи

Приблизно в 3000 році до нашої ери шкіра як матеріал для виготовлення широкого кола предметів стала надзвичайно популярна. Давні римляни робили з шкіри вітрила, і так як кораблебудування було одним з найважливіших виробництв в той час, натуральна шкіра цінувалася дуже високо. Крім вітрил, шкіру використовували для виготовлення наметів, зброї, амуніції, зброї воїнів і домашніх меблів при дворі імператора. Через тисячу років єгипетські жінки знайшли шкірі більш модне застосування — почали робити одяг для вищих шарів суспільства