5 фактів про мам, які важливо розуміти батькам

5 фактов о мамах, которые важно понимать отцам

Коли в родині з’являється малюк, люди помічають зміни не тільки в побуті, але і в самих собі: вони стають більш відповідальними, намагаються впоратися зі своїми новими обов’язками, практично не поспавши при цьому. Але що ще більш дивно – подружжя починають дивитися один на одного по-іншому.

Батьківство допомагає чоловікові і дружині розкрити якості, про яких вони навіть не могли підозрювати. Ви ще здатні дивувати один одного. Хто б міг подумати, що людина, на якому ви одружувалися, настільки сильний морально і фізично? Дружина може не спати цілу добу, але це не заважає їй бути самою прекрасною мамою своїй дитині.

Кевін Макдоннелл 9 місяців тому вперше став батьком. Він вирішив розповісти про те, що саме його вразило в своїй дружині: сила, терпіння і гумор. Деякі чоловіки і не здогадуються, що доводиться пережити жінкам під час вагітності і після пологів. Але Кевін захотів розповісти про деякі моменти з особистого досвіду.

5 фактов о мамах, которые важно понимать отцам

«Як вона справлялася з болем під час пологів без епідуральної анестезії»

У дружини Кевіна – низький рівень тромбоцитів, що означає, що їй не змогли зробити анестезію для знеболювання пологів. Вона не хотіла, щоб їй вводили інші препарати, так як це могло завдати шкоди і їй, і дитині, так що воліла терпіти біль. Кевін думав, що вона зійшла з розуму, і намагався її переконати. Звичайно, вона переживала, але наполягала на своєму. Під час пологів вона кричала, плакала, матюкалася, хоча до цього ніколи не вживала нецензурних слів. Їй було дуже боляче, але вона жодного разу не попросила про знеболюючих. Через 7 годин Кевін зрозумів, що його дружина сильніше, ніж він міг собі уявити. До того ж дружина вразила його і після пологів. Вона знайшла в собі сили для того, щоб погодувати малюка.

«Як вона відновлювалася після пологів»

Народження дитини забирає всі сили. Але дружина Кевіна трималася молодцем. Він упевнений, що йому б знадобилося хоча б кілька днів для того, щоб відновитися: поспати або провести кілька днів на дивані. Але новоспечена матуся не збиралася дотримуватися постільного режиму. Так, вона трохи поспала в лікарні, але цього явно було мало для того, щоб вона прийшла в себе після пологів. Але місіс Макдоннелл могла думати лише про дочки і про те, щоб їй було комфортно. Кевін не міг зрозуміти, що це таке – адреналін або той материнський інстинкт, про який всі говорять. Але те, що вона залишалася максимально активною в перші два дні – це факт.

5 фактов о мамах, которые важно понимать отцам

Читайте також: Важливі моменти, про які варто знати під час другої вагітності

«Як вона втішала дочка, коли у тій з’явилися кольки в животі»

Коли у дівчинки з’явилися кольки в животі, протягом декількох днів вона постійно плакала і кричала. Кевін розумів, що це розбиває серце матері, адже він і сам дуже переживав за малу. Чого вони тільки не пробували: робили масаж, по-різному сповивали дитини. Але ніщо не допомагало. Мати не опускала руки і продовжувала заспокоювати доньку, шепотіла їй щось на вухо. Кевіна захопило те, що його дружина жодного разу не поскаржилася і була зайнята лише турботами про те, щоб допомогти дитині.

«Як вона перестала звертати увагу на думку людей»

Одного разу вони поїхали всією родиною в місто і довго чекали поїзда, щоб поїхати додому. Метро було переповнене. Їх дочка зголодніла і почала вередувати. Дружина Кевіна завжди була сором’язливою, але зараз вона наплювала на думку оточуючих і почала годувати дитину у всіх на очах. Так, серед тих, хто був тоді в метро, було чимало засуджують, але молода мати ігнорувала їхні погляди і була зосереджена лише на те, щоб нагодувати своє чадо.

5 фактов о мамах, которые важно понимать отцам

«Як вона відреагувала на те, що на неї накакала дочка»

Місіс Макдоннелл – дуже брезгливый і охайний чоловік. Вона не любить дивитися ужастики і не може переносити виду крові. Тому Кевін не знав, як вона відреагує на те, що їх дитина може накласти в штани. Але він був здивований тим, що вона добре впоралася з цим. Звичайно, у них було кілька «промахів», і Кевін помітив, що дружина трохи злякалася. Але все ж, коли це сталося вперше, вона глянула на себе, засміялася і просто попросила свого чоловіка витерти какашки. Кевін теж засміявся, глянув на дружину в измазанной одязі і зрозумів, що вона – прекрасна.

Читайте також: 9 практичних порад, які допоможуть мамі знайти час на себе