5 фактів про Філіпа Трейсі — Стиль життя —

05 фактов о Филипе Трейси - Стиль жизни - Філіпа Трейсі і Леді ГагаФото: Instagram.com/philiptreacy

Коли потрібен оригінальний головний убір для скачок або черговий королівської весілля, все, звичайно ж, дружною юрбою біжать до нього — головному капелюшнику Сполученого Королівства. А вже він-то вміє здивувати. От тільки життя свою маестро Філіп Трейсі воліє приховувати від сторонніх очей, надаючи всім милуватися лише його творіннями. Але ми намагалися відшукати в ній кілька цікавих фактів.

1. У школі Філіп захотів ходити разом з дівчатками на уроки праці, де вони шили вбрання лялькам. Мати була проти, але батько дозволив хлопцеві займатися тим, що йому до душі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philip Treacy (@philiptreacy)5 Окт 2018 в 4:48 PDT

2. Знаменита розподіляє капелюх з фільму про Гаррі Поттера — справа рук Трейсі. Він розробив дизайн всіх головних уборів для кіносаги про юного чарівника.

3. Першою Трейсі помітила Ізабелла Блоу. Потомствений аристократ і стиліст відразу замовила у нього головний убір для власного весілля і поселила у своєму домі, щоб він міг спокійно працювати.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philip Treacy (@philiptreacy)14 Чер 2016 о 9:54 PDT

4. На весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма майже сорок гостей прийшли в капелюшках Трейсі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philip Treacy (@philiptreacy)31 Січ 2017 о 2:45 PST

5. Улюблена клієнтка капелюшника — Леді Гага. Тільки вона може собі дозволити носити на голові самі ексцентричні його твори, начебто шолома з квітів або капелюхи-лобстера.