5 фактів про Філіпа Трейсі — Стиль життя —

05 фактов о Филипе Трейси - Стиль жизни - Філіп Трейсі і Діта фон Тизфото: instagram.com/philiptreacy

Коли потрібен оригінальний головний убір для скачок або черговий королівської весілля, все, звичайно ж, дружною юрбою біжать до нього — головному капелюшнику Сполученого Королівства. А вже він-то вміє здивувати. От тільки життя свою маестро Філіп Трейсі воліє приховувати від сторонніх очей, надаючи всім милуватися лише його творіннями. Але ми намагалися відшукати в ній кілька цікавих фактів. Про все це — в матеріалі журналу «Атмосфера».

1. Філіп захотів ходити разом з дівчатками на уроки праці, де вони шили вбрання лялькам. Мати була проти, але батько дозволив хлопцеві займатися тим, що йому до душі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philip Treacy (@philiptreacy)21 Чер 2018 в 3:57 PDT

2. Знаменита розподіляє капелюх з фільму про Гаррі Поттера — справа рук Трейсі. Він розробив дизайн всіх головних уборів для кіносаги про юного чарівника.

5 фактов о Филипе Трейси - Стиль жизни - фото: кадр з фільму «Гаррі Поттер»

3. Першою Трейсі помітила Ізабелла Блоу. Потомствений аристократ і стиліст відразу замовила у нього головний убір для власного весілля і поселила у своєму домі, щоб він міг спокійно працювати.

4. На весілля Кейт Міддлтон і принца Вільяма майже сорок гостей прийшли в капелюшках Трейсі. І на наступний день в пресі особливо бурхливо обговорювали головний убір принцеси Катріни не в самому приємному ключі — дизайнер був дуже ображений.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Philip Treacy (@philiptreacy)20 Чер 2018 в 8:33 PDT

5. Улюблена клієнтка капелюшника — Леді Гага. Тільки вона може собі дозволити носити на голові самі ексцентричні його твори, начебто шолома з квітів або капелюхи-лобстера.