5 додатків, які допоможуть подолати інтернет-залежність

5 приложений, которые помогут побороть интернет-зависимость

Інтернет-залежність – це досить серйозна проблема, яка вимагає рішучих дій. Якщо ваш смартфон відбирає у вас занадто багато часу, але ви не можете взяти себе в руки, щоб зайнятися більш важливими і корисними справами, то скористайтеся цими додатками. Вони допоможуть вам подолати залежність від соцмереж.

5 приложений, которые помогут побороть интернет-зависимость

1. Menthal

Для початку варто визначити, скільки часу ви витрачаєте на взаємодію зі смартфоном. Для цього потрібно скористатися додатком Menthal. Воно збирає максимально докладну інформацію про використання девайса. Через кілька доби ви будете володіти всіма необхідними даними про свою поведінку у мережі.

2. Moment

Це додаток також фіксує всі ваші дії і зберігає статистику використання смартфона. Але головна його перевага – можливість обмежити час, який ви витрачаєте на взаємодію з пристроєм. Після вичерпання добового ліміту ви почнете отримувати повідомлення із закликом відкласти телефон і зайнятися чимось корисним.

5 приложений, которые помогут побороть интернет-зависимость

3. Pause

Для повноцінного використання цього додатка потрібен ще один чоловік, який теж не випускає смартфон з рук. З допомогою Pause можна влаштовувати змагання, щоб визначити, хто довше протримається без інтернету. Запропонуйте зіграти в цю незвичайну гру своїм друзям. Це додасть мотивації.

4. Ingress

Якщо вам все-таки ну вдається відмовитися від використання смартфона, то хоча б вийдіть на вулицю. Наприклад, ви можете зіграти в гру з доповненою реальністю Ingress. Вам дійсно доведеться відправитися на вулицю, щоб пересуватися по різним ігровим локаціями, які засновані на реальних картах.

5 приложений, которые помогут побороть интернет-зависимость

5. Headspace

Це додаток навряд чи допоможе вам відмовитися від використання смартфона, але воно може зробити його дійсно корисним. Headspace – це інтерактивна система для медитації, яка відмінно підходить для новачків. Додаток володіє величезною базою вправ на всі випадки життя.

Читайте також: Топ-5 додатків, які допомагають худнути