5 дивних, але дуже корисних кулінарних лайфхаков

5 странных, но очень полезных кулинарных лайфхаков

Кулінарія – наука дуже непередбачувана і здатна дивувати несподіваними поворотами! Деякі її секрети досить суперечливі, але в результаті ви отримуєте оригінальну страву з відмінним смаком.

Пропонуємо добірку дивних лайфхаков з кулінарного блогу Олексія Онєгіна, які змінять ваш погляд на кухню:

1. Додавайте сіль в солодкі страви

Як не дивно, смак солодких страв можна поліпшити, якщо додати до них трохи солі. Справа в тому, що сіль взаємодіє з усіма відтінками смаків у страві: гіркий пригнічує, а решта посилює. Тут головне не перестаратися, інакше сіль придушить і солодкий смак теж.

5 странных, но очень полезных кулинарных лайфхаков

2. Залийте цибулю водою для легкого обсмажування

Щоб цибуля під час смаження не підгорів, можна налити на сковороду трохи води. Це дозволить луку протушкувати, і тільки потім обсмажитися на олії до потрібного стану.

3. Збирайте всю рідину, що витікає з овочів

Овочевий сік, який овочі віддають під час приготування, є носієм їх смаку і запаху. Зібравши його, ви можете отримати відмінний концентрат, який можна застосовувати де завгодно – в бульйонах, соуси або маринадах.

5 странных, но очень полезных кулинарных лайфхаков

4. Користуйтеся мікрохвильовкою

Звичайно, розігріту у мікрохвильовці страва ніколи не зрівняється з свіжоприготованим, але й у цього агрегату є кілька корисних застосувань. Наприклад, з його допомогою ви можете повернути до життя зацукрований мед, підготувати цибулю до нарізки без сліз або розм’якшити цитрусові, щоб отримати від них більше соку.

5. Збирайте залишки соусу зі стінок посуду

Усередині посуду, де ви готували соус, часто залишається достатня його кількість, яка пропадає даремно! Користуйтеся силіконової лопаткою і збирайте ці залишки перед тим, як відправити посуд у раковину. Так ви зможете зберегти досить цінного соусу і заощадити свої гроші і зусилля!

5 странных, но очень полезных кулинарных лайфхаков

Спробуйте скористатися цими кухонними лайфхаками, щоб полегшити собі життя!

Читайте також 10 кращих азіатських рецептів для знайомства з кухнею далекої країни