5 чудових вправ для кардіотренування будинку

5 отличных упражнений для кардиотренировки дома

Не у всіх є можливість ходити в тренажерний зал. І не кожна людина любить бігати вранці. Тим не менш, не варто через це виключити кардіо зі свого життя. Це – ефективний спосіб схуднути, позбутися жиру і допомогти своєму тілу прийти у форму. На щастя, є чимало способів зробити все це прямо вдома.

Редакція SUPER.UA хотіла б поділитися з вами перевіреними кардиоупражнениями, які заощадять вам гроші, час (яке ви б витратили на те, щоб дістатися до тренажерного залу), а також нерви (якщо вам некомфортно займатися з іншими людьми).

Бурпи

5 отличных упражнений для кардиотренировки дома

Одне з найбільш ефективних вправ. Встаньте прямо, ноги поставте на ширину тазу. Різко опуститеся на підлогу, розташувавши долоні на підлогу, зігнувши ноги в колінах. Підстрибніть ногами назад, прийнявши положення планки: випрямлені ноги і руки, тіло утворює пряму лінію. Підстрибніть ногами вперед, повернувшись в позу рачки. Без зволікання випросталась, витягнувши руки вгору за голову і зробивши стрибок. Це – одне повторення. Зробіть 20.

Динамічні віджимання

Прийміть положення упор лежачи. Руки прямі, ноги на ширині плечей. Але замість того, щоб робити звичайне віджимання, опустіть тіло до підлоги, а потім відштовхніться, відірвавши долоні від підлоги. Приземлення має бути м’яким. Слідкуйте за диханням. Вправа виконується швидко і динамічно: опускаючись знову на підлогу, ви тут же робіть новий поштовх.

Біг на місці

5 отличных упражнений для кардиотренировки дома

Як би не був корисний біг для серцево-судинної системи (навіть якщо ви просто бігаєте з кімнати в кімнату), він стане ще краще, якщо ви будете при цьому високо піднімати коліна. Встаньте прямо, руки зігніть в ліктях. Ноги поставте на ширину тазу. Почніть бігти на місці, при цьому піднімаючи коліна до рівня стегон. Напружте при цьому м’язи преса, не сутультеся. Грудна клітка распрямлена. Слідкуйте за диханням.

«Перестрибування»

Вправа складна, так що будьте уважні і дотримуйтесь правильність техніки виконання. Прийміть упор лежачи. Ноги поставте разом. Руки витягнуті, спина рівна. Зробіть стрибок обома ногами вправо на півметра. Не відривайте їх один від одного. Зробіть стрибок ногами вліво, щоб повернутися у вихідне положення. Слідкуйте за тим, щоб не округлялася спина, руки залишалися прямими. Відірвіть ноги від підлоги тепер в ліву сторону. Знову підстрибніть ними назад. Це – одне повторення. Зробіть стільки, скільки зможете, протягом 60 секунд.

Скелелаз

5 отличных упражнений для кардиотренировки дома

Провідні фахівці в фітнесі рекомендують додати і цю вправу в свою програму тренувань. Прийміть положення планки на витягнутих руках. Руки розташовані ширше ширини плечей. Ноги поставте на ширину плечей. Погляд спрямований вперед. Спина рівна, не округляйте її. Зігніть праву ногу в коліні і підтягніть його до лівого ліктя. Поверніться у вихідне положення. Тепер високо підніміть ліве коліно і підтягніть його до правого ліктя. Це – одне повторення. Продовжуйте підтягувати ноги до грудей і чергувати ноги. 20 повторень буде достатньо.

Читайте також Вправа для прокачування преса на дому, яке приносить швидкий результат