4 вправи, з якими проявиться прес

4 упражнения, с которыми проявится пресс

Прокаченный, рельєфний прес – це мрія більшості хлопців і дівчат. Однак жир на животі буває складно побороти і це тягне за собою втрату мотивацію і розчарування. Але не варто впадати у відчай. Нижче ми покажемо вам супер-ефективні вправи для прокачування преса, які допоможуть знайти бажані кубики.

Планка

Встаньте в планку на прямих руках. Ваше тіло від голови до п’ят повинно утворювати одну пряму лінію. Перенесіть опору на лікті, напружте прес і затримайтеся в такому положенні на 30 секунд.

4 упражнения, с которыми проявится пресс

Скручування

Сядьте на килимок, вирівняйте спину, ноги злегка зігніть в колінах і відірвіть від підлоги шкарпетки. Відхиліть корпус назад, візьміть в руки м’яч і витягніть його перед собою. Поверніть руки і корпус вправо, зберігаючи баланс. Затримайтеся на кілька секунд, потім поверніться вліво. Зробіть 3 підходи по 8 скручувань.

4 упражнения, с которыми проявится пресс

Вправа «велосипед»

Лягайте спиною на килимок, заведіть руки за голову, відірвіть лопатки від підлоги, лікті дивляться назовні. Підніміть ліве коліно і підтягніть до грудей, праву ногу витягніть вперед. Корпусом скручивайтесь вліво, торкаючись коліна ліктем. Поверніться у вихідне положення і виконаєте вправу в протилежний бік. Зробіть 3 підходи по 12 разів.

4 упражнения, с которыми проявится пресс

Підйоми ніг

Лягайте спиною на килимок, долоні розмістіть під стегнами. Підніміть прямі ноги у вертикальне положення за рахунок преса. Затримайтеся на 3 секунди і повільно опустіть ноги. Повторіть 8 разів.

4 упражнения, с которыми проявится пресс

Виконуйте дані вправи на регулярній основі і вже через місяць ви побачите бажаний результат.

  • Читайте також: 7 важливих вправ, які необхідні вашому тілу