4 способи заспокоїти дитину, яка кричить на вулиці

4 способа успокоить ребёнка, который кричит на улице

Ніхто з батьків не любить, коли їх діти кричать на вулиці. Деяких так дратують крики, що уривається терпець і вони б’ють дітей по губах, щоб ті замовкли. Можливо, це також пов’язано з тим, що вони соромляться такої поведінки чад на публіці, не виносять засуджують поглядів перехожих. Але ваші стосунки з малюком значать набагато більше, ніж думка громадськості.

Сертифікований лікар і аналітик за поведінкою Венделла Уїткомб Марш вважає, що навіть здається невинний ляпанець може ускладнити виховання дитини. Вона розповіла Fatherly, чому саме це погіршить ваші стосунки з дитиною і що ж все-таки потрібно робити, щоб він заспокоївся.

4 способа успокоить ребёнка, который кричит на улице

3 причини, чому не можна застосовувати фізичну силу

 • По-перше, ви тим самим показуєте, що ваша дитина самостійно не може заспокоїтися, що потрібно втручання дорослого для цього.
 • По-друге, ви покажете дитині, що, якщо людина має силову перевагу над ким-то ще, він може застосувати силу. Ви йому покажете своє «перевагу» над ним.
 • По-третє, діти беруть приклад з батьків. Якщо ви його вдарили, ваша дитина дозволить собі таке ж агресивну поведінку з тими, хто слабкіше його. До речі, це одна з найбільш пространенных причин, чому у дітей з’являються проблеми з дисципліною.

4 способа успокоить ребёнка, который кричит на улице

4 способи заспокоїти кричущого дитини

 • Киньте всі справи: батьки повинні залишити все, чим займалися до цього, і дізнатися, що сталося з дитиною. Йому боляче? Він голодний? Він засмутився? Перехвилювався?
 • Сядьте: ви повинна бути на одному рівні з дитиною. Опустіться і подивіться йому в очі. Це не тільки дозволить маляті відчути, що він для вас багато значить, але і допоможе вам оцінити ситуацію і зрозуміти, що ж дійсно сталося.
 • Говорите пошепки: посміхайтеся, говоріть повільно, неголосно, а краще – пошепки. Це заспокоїть дитину, вплине на його копіювання вашої поведінки – у підсумку він і сам буде говорити тихо і врівноважено.
 • Співайте: якщо ніщо не може заспокоїти дитину, ви можете почати йому співати знайому вам двом пісеньку. Ви здивуєтеся, але це насправді працює.
 • 4 способа успокоить ребёнка, который кричит на улице

  Ці способи ефективні, але ще краще буде, якщо ви позбудетеся від джерела стресу і вийдіть з малюком подихати свіжим повітрям. Покиньте вечірку, задушливе приміщення або інше місце, де вашій дитині некомфортно.

  Якщо ви цього зробити не можете (наприклад, перебуваєте у літаку), посадіть його собі на коліна, притисніть до його вуха губи і почніть говорити пошепки щось заспокійливе. Йому потрібно відчути, що його люблять і втішають. Не смущайте його ще більше. Оточуючі люди чули раніше, як кричать діти, вони переживуть крик і вашої дитини.

  Не псуйте стосунки з дитиною з-за того, що вам соромно перед іншими. Ваш малюк повинен вам довіряти. Якщо це буде, він у будь-якому випадку заспокоїться.

  Деякі не помічають, як на емоціях закривають рот свого чада рукою, щоб той замовк. Якщо це сталося, поясніть потім дитині, що ви жалкуєте про те, що трапилося, що в той момент було важливо зберігати спокій, тому ви закрили йому рота рукою. Але ви не хотіли б, щоб це повторилося, тому ви сподіваєтеся знайти інший спосіб, який би допоміг вам заспокоїти дитину. Якщо він досить дорослий, попросіть його дати вам пораду. Дізнавшись про спосіб і практикуйте його частіше.

  4 способа успокоить ребёнка, который кричит на улице

  Що б не трапилося, як би сильно ви не турбувалися за крику дитини і думки про те, що скажуть (подумають люди, будьте ласкаві до малюка, не зривайтеся на ньому, адже зазвичай крики відбуваються із-за того, що йому непідвладне, а не з-за того, що він хоче вас осоромити на публіці.

  Читайте також 7 позитивних способів відучити дитину перебивати батьків