4 рішення, які зроблять спорт більш ефективним для вас

4 решения, которые сделают спорт более эффективным для вас

Іноді заняття спортом не приносять бажаних результатів і викликають почуття занепокоєння. Це пов’язано з тим, що ми не прислухаємося до себе і дуже жорстко контролюємо процес тренування. Greatist розповідають про те, як правильно займатися в спортзалі, щоб спорт приносив задоволення.

1. Зробіть стрес своєю перевагою

Хоча хронічний стрес може завдати шкоди вашому розуму і тіла, то короткостроковий додає енергію і допомагає зосередитися. Неспокій – це не ліки для поліпшення продуктивності, але хороший мотиватор.

4 решения, которые сделают спорт более эффективным для вас

2. Вибирайте ті заняття, які вам подобаються

Веселощі важливо для успіху фітнесу та загального самопочуття, тому, якщо ви ненавидите пілатес, то просто підберіть для себе нове заняття. Визначтеся з тим, що вам подобається і тоді ви будете приходити на тренування в гарному настрої.

3. Дайте вашому тілу, то що йому потрібно

Вибираючи тренування, зверніть увагу на те, як ви зазвичай переміщується протягом дня. Якщо ви проводите цілий день, сидячи в офісному кріслі, і після роботи збираєтеся кататися на велосипеді, то ви тільки погіршить проблему, адже у вас постійно задіяні одні і ті ж м’язи. У такій ситуації краще вибрати більш активний вид спорту.

4 решения, которые сделают спорт более эффективным для вас

4. Не перестарайтеся з використанням технологічних пристосувань

Використання технологій під час тренувань допомагає працювати більше і більше. Але, ми стаємо залежними від наших пристроїв. Такий постійний контроль може викликати почуття тривоги і занепокоєння. Коли ми приділяємо надто багато уваги цифр, то схильні забувати про те, що здоров’я важливіше показників в програмі.

Читайте також 4 види тренувань, з якими фітнес будинку буде ефективним