4-хвилинне тренування табата, яка допоможе вам схуднути

4-минутная тренировка табата, которая поможет вам похудеть

Спеціальна тренування табата допомагає за короткий термін позбутися від зайвих кілограмів. Всього за 4 хвилини в день можна привести в порядок стегна, живіт і сідниці.

Далі ви дізнаєтеся, як за пару хвилин в день отримати ідеальне тіло.

Секрет табата

Успіх таких тренувань полягає в швидкості виконання і кількості підходів. Вправи необхідно виконувати за 20 секунд, потім відпочити 10 секунд. Всього потрібно зробити 7-8 підходів, між ними важливо робити паузу, яка займає всього лише одну хвилину.

Табата допомагає прискорити обмін речовин, що в подальшому призводить до схуднення. Вчений Ідзумі Табата розповів про своїх студентів, які займалися за даної технології: «Вони були мертві! Після 4 хвилин жорстких вправ в стилі табата вони були фізично знищені. Але після 6 тижнів тренувань вони побачили результати і були вражені. Ми всі були дуже здивовані і раді результатами».

Вправи для табаты

№ 1: присідання

Виконання: поставте ноги на ширину плечей, носки трохи розгорніть в сторони. Далі починайте виконувати присідання, злегка нахиляючи корпус вперед. Під час виходу з присідання не розгинайте коліна до кінця, м’язи повинні постійно бути в напрузі.

№ 2: віджимання

Виконання: ляжте на підлогу, руки поставте трохи ширше плечей. Далі піднімайте корпус, розправляючи руки. Потім опускайтеся вниз, майже торкаючись грудьми підлоги. Повторіть кілька разів.

4-минутная тренировка табата, которая поможет вам похудеть

№ 3: випади

Виконання: станьте прямо, ноги разом. Зробіть крок вперед, згинаючи ногу в коліні. Задню теж необхідно зігнути. Спина повинна бути прямою, а корпус злегка нахилений вперед.

№ 4: біг на місці

Виконання: станьте прямо, трохи зігніть ноги в колінах, а руки в ліктях, притиснувши їх до корпусу. Потім починайте бігти на місці, високо піднімаючи коліна.

4-минутная тренировка табата, которая поможет вам похудеть

№ 5: підйоми колін

Виконання: станьте прямо, руки зігніть в ліктях і притисніть до грудей. Потім по черзі піднімайте ліве коліно до правого ліктя і навпаки.

Читайте також 7 дивних і незвичайних способів схуднути